Lista ocen Mazda 626 (1005)

~bejo
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Autko sprowadziłem dla siebie, w miarę zadbane i nie zamierzam się go pozbywać.
2,5
~Broń Boże przed Mazdą
Sedan 2.0 115KM 85kW
Osiwieć można przy tej szczapie. Tu coś odpadnie, tam nowa rdza się pojawi, uszczelka cieknie i cieknie, nawiewy są w sumie nie potrzebne bo wieje jak ze starej suszarki \"Farel\". Miałem Avensisa i myślałem,że kolejny \"japoniec\" to będzie strzał w dziesiątkę a ja nawet w tarczę nie trafiłem! Zdecydowanie ale to ZDECYDOWANIE odradzam. Ponoć Alfy się psują ale przy Maździe Alfa to super bezawaryjne auto.
~Hajdes
Sedan 2.5 V6 167KM 123kW
Jestem zadowolony z zakupu i bezawaryjności auta. Cieszy mnie moc, ekonomia tego auta, wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny.
~krzysiek
Mazda 626 IV
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jak dotąd najlepsze auto, chociaz wiekowe. Oczywiscie podobno sa problemy z tymi Comprexami, ale kupilem to auto z przebiegiem 210 tys (ile ktos zrobil na obecnym comprexie?), teraz mam 277 tys i jakos turbina wciaz dziala.
4,1
~pio
Mazda 626 III
Kombi 2.0 D 60KM 44kW
blachy super, jak w 2-miesiecznym polonezie (mowie o rdzy, ktorej nie ma a nie o np grubosci blach..) z pominieciem progow w ktore wsmarowalem pokazna ilosc szpachli. Generalnie ladne auto, spokojna sylwetka. Dla zrownowazonych, takim dieslem nie poszalejesz (przyspieszenie). Obawiam sie, ze mnie przezyje, nawet jak nie zrobie remontu. Wygodny!!
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mimo wszystko, cenimy bezawaryjność to jest wybór dla takich osób. W sierpniu pokonałem 5000 kilosów po bałkanach i co? Dolałem dwie setki oleju... Samochód który ma 13 lat a można na nim polegać jak na nowym- ewenement!
~tylko_made_in_Japan
Kombi 1.8 90KM 66kW
Za Bardzo małą kasę otrzymałem WZÓR w tej klasie - to niesamowite. Przestronne auto - perfekcyjnie dopracowane w detalach, O Ergonomi branej przez niemców do dzis za wzór. 10 letnie auto za 10.000 zł - które posiada wyposażenie o niebo lepsze jak te nowe w salonach za 70.000zł: kontrola Trakcji, Klimatronic, 4 Aibagi itd. Tanie w eksloatacji z racji przyzwoitego zuzycia paliwa i cen części na przyzwoitym poziomie. A przede wszystkim...
~Estwalk
Sedan 1.8 90KM 66kW
Zapala odrazu i bez najmniejszego problemu. Chodzi wporządku. Zastrzezen brak. (Silnik)
~mlodyas
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Odpukać, na tę chwile najlepsze auto jakie posiadałem. Wygoda, przestronność, bezawaryjność i rozsądna cena. Po prostu czysty Japończyk. Odnośnie rdzy na podwoziu - nieunikniona i jest wpisana w ten model, ale w niczym nie przeszkadza. Wystarczy wyczyścić, zakonserwować i jeździć. UWAGA NA PRZERDZEWIAŁE ZBIORNIKI PALIWA!!! - ciężko dostać nowy, ale jak się postara to się znajdzie (ja znalazłem). Nie wierzcie w drogie części i naprawy a jeśli...
~Wojtek Jaworzno
Sedan 2.0 115KM 85kW
Samochód jeden z najlepszych uwczesnych czasów w swojej klasie. Bardzo niedoceniony. A jakość japońskiego auta jeśłi tylko było dbane jest naprawdę godna podziwu. Zero usterek elektroniki. Bardzo bogate wyposarzenie i świetny silnik. Ma kilka denerwujących cech ale to naprawdę są pierdoły. Przejechałem nim 50.000 w dwa lata i nigdy mnie nie zawiódł. Nie można było kupić lepszego auta za 14000 zł
Mazda 626