Lista ocen Mazda 626 V (199) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Estwalk
Sedan 1.8 90KM 66kW
Tu mi akurat klima szfankuje - jak nabiłem gaz to po miesiącu go już nie było - teraz mam nabitą z czymś co pokaze gdzie jest wyciek. Ale jak klima działała przez miesiąc to chłodziła - całe szczęście w największe upały.
~marek
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
ogrzewanie spoko, natomiast wielki minus dla filtrów przeciwpyłkochych, nieregóralnie czyszczony lub wymieniany potrafi wkórwić niemiłosiernie gdy szyby parują jak szalone (jedyne wyjście to włączyć klimatyzację)
~dj4xm
Kombi 1.8 90KM 66kW
Tutaj jak chyba większość japońskich - typowo japońskich - aut dużo lepiej od europejskich, bez klimy dużo lepiej niż np. w citroen c4 bez klimy, a jak włączę klimę to szron na powiekach :D
~Dalajlama
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Ogrzewanie jest super. Jak na diesla szybko sie grzeje i jest cieplo w aucie. Mimo ze auto mam od niedawna to jezdzilem juz takim samochodem z klimatronikiem. Nie polecam. Lepszy jest zwylky nawiew.
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Raczej bez zarzutów. Trzeba pamiętać o częstej wymianie filtra kabinowego bo inaczej szyby ostro parują. Klimatyzacja jest dosyć wydajna jednak jeździłem samochodami w których działała znacznie lepiej.
~tiestosclublife
Sedan 1.8 90KM 66kW
Nie spotkałem jeszcze w zimie tak potężnej \"grzałki\" - bomba już po kilku minutach , nawet przy - 25 stopniach mrozu !!! Nawiew optymalnie wykonany , powiew czuje się dosłownie wszędzie gdzie potrzeba !
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Tutaj szacun. Miałem poprzednika i ciągle mi parował, a próbowałem wszystkiego. W GF tego problemu nie ma. Na dodatek przycisk na klimatronicu do odparowania szyby- świetny pomysł.
~Grzesiek
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Dobrze grzeje w zimie, ale w upalne dni trochę za słabo chłodzi, jak się włączy klimę to nie istnieje problem zaparowanych szyb, dużo dają podgrzewane lusterka
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobrze. Dodatkowy guzik na Climatronic\'u do odparowania przedniej szyby ułatwia życie podczas deszczowych i mroźnych dni (Mazdy lubia strasznie parowac w środku).
~Bulgarien
Hatchback 2.0 DITD 90KM 66kW
Mam wersje z klimatronikiem i powiem ze naprawdę super sprawa. W lecie chłodzi jak trzeba a w zimie grzeje że hoho. Już po przejechaniu 3km jest ciepłe powietrze.