Lista ocen Mercedes 190 (272) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 333 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tobiasz
W201 2.5 D 91KM 67kW
Wspaniała sprawa bez porównania z nowymi autami to jest szczyt możliwości technologicznych super się prowadzi skręt auta koła się pochylają bez konkurencyjny zawieszenie miękkie ale bardzo pewnie trzyma na zakrętach napęd na tył komfort podróżowania .
~tomek44445@wp.pl
W201 2.0 D 72KM 53kW
Układ jezdny komfortowy, niezawodny, dobrze wybiera nierówności, dla mnie wszystko oki, tylni napęd trochę psuję jazdę zimą, można się napocić wychodząc z uślizgu, ale już przy kontrolowanym można się nieźle zabawić. przydaje się seryjne ASD:)
~pablo
W201 2.0 D 75KM 55kW
najlepszy atut! super zbiera nierówności nie mówiąc o skręcie, którego mogą zazdrościć inne przednionapędowe auta. o ile nie mogłem się przekonać do napędy na tył, tak teraz kocham go. a w zimie wystarczy trochę techniki jazdy i nie ma problemów
~SZELa02
W201 1.8 i 109KM 80kW
zawieszenie jest skonstuowane pod katem wygody i komfortu wiec jak juz wczesniej mowilem "sportowa" jzda np. po miescie nie jest zbyt ekscytujaca ze wzgledu na wychylanie sie samochodu ktore przy wiekszych prekosciach potrafi wyrzucic kierowce z siedzenia
~bobatoma@wp.pl
W201 2.0 D 72KM 53kW
Zawieszenie 270 000km!!! Pokażcie mi inne markę z takim przebiegiem!!!! Wszystko chodzi jak w zegarku. Wszystko zależy od tego jak kto auto traktował od nowosci jezeli wszystko wymieniane było tak jak trzeba to musi chodzic tak ja k trzeba.
~Kamil
W201 2.0 E 118KM 87kW
Wyjątkowo komfortowy samochód, który mimo to zachowuje świetne właściwości jezdne i poczucie bezpieczeństwa. Stworzony do jazdy po mieście jak i szybkiej jazdy w zakrętach za sprawą zaawansowanej konstrukcji tylnego zawieszenia.
~Griszka
W201 1.8 i 109KM 80kW
W zasadzie to w zawieszeniu popsuło mi się już wszystko co mogło się popsuć, a cena napraw już dawno przekroczyła wartość samochodu. Gdy tylko wyjadę z warsztatu natychmiast sprzedaję ten przereklamowany niemiecki badziew.
~Karol
W201 2.0 D 72KM 53kW
bez rewelacji mam jakieś inne spręzyny czerwone niby sportowe ale nic to nie daje ani trzymania na zakrętach dosyć mocno się przechyla a po nie równościach trzęsie ale porównując do golfa2 1.6 td to jest znacznie wygodniej
~Stary
W201 1.8 i 109KM 80kW
Świetnie tłumi te nasze masakryczne drogi, oczywiście nie do przesady,w granicach rozsądku, wielowachaczowe zawieszenie dobrze się spisuje, dobrze trzyma się drogi, super skręt (bez porównania z innymi samochodami)
Dziennik kosztów dla Mercedes 190
6,8
10,6
~lisuu
W201 2.0 D 72KM 53kW
Jeśli amorki i sprężyny sprawne to autko wręcz płynie...mimo skomplikowanego wielowahaczowego układu tylnego zawieszenia naprawy nie są zbyt kosztowne pod warunkiem korzystania z zamienników a tych nie brakuje i to w dobrych cenach.