Lista ocen Mercedes Klasa E (928)

~salvit
Mercedes Klasa E W212
Limuzyna 350 CDI BlueEFFICIENCY 231KM 170kW
Niestety nie mogę napisać, że jest to auto bardzo dobre. Za taką kasę - ponad 330 tyś nowy spodziewać się można czegoś więcej. I jest to auto, któremu dużo brakuje do niezawodności jaka była np. w modelu w124. Może moja ocena jest trochę surowa, ale posiadam również po liftingowe W221 S500 i cóż, to są pod każdym względem dwa różne auta. E klasa to przy S-ce wóz drabiniasty. Po 3 letniej eksploatacji uważam, że powinienem kupić zamiast w212...
~Radek
Mercedes Klasa E W211
Sedan W211 3.0 V6 (320 CDI) 224KM 165kW
Kupiłem egzemplarz z pewnego źródła z książką serwisową oraz potwierdzoną historią ASO Mercedes-Benz. Auto nie było tanie (spokojnie można było zapłacić 10-15tyś mniej za taki sam samochód). Nie żałuję wyboru. To już drugi mój Mercedes i gdyby nie usterki elektroniczne nie powiedziałbym złego słowa.
~Robert E55 Amg
Sedan AMG 5.5 AMG 354KM 260kW
Silnik pracuje bardzo cicho jak na 5.5 w benzynie. w wolnych obrotach prawie go nie słychać. dopiero przy szybkim przyspieszaniu daje o sobie znać. (Silnik)
~Dawid
Kombi S210 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Duży, wygodny i rodzinny. A i pomału kultowy. Zadbany egzemplarz odwdzięczy się bezawaryjnością i przyjemnością z eksploatacji. Widać po ocenach kto kupił uszanowany egzemplarz a kto przy Januszował i kupił minę za 4 tyś. I później "beznadziejna rdzewiejąca puszka, lepiej kupujcie francuzy" XD. Auto raczej dla miłośnika motoryzacji i marki. Nie kupuje się tego auta z "przypadku".
~pan kierowca :)
Mercedes Klasa E W124
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
auto idealne dla młodego kierowcy ( mało mocy duży wóz) można się nauczyć jeździć dużym autem nie szalejąc(nie ma mocy pod machom) a przede wszystkim BEZPIECZNE!!! kolega miał takim wypadek wpadł w kia sorento on złamane żebro kierowca kii stan ciężki ledwo go uratowali w szpitalu!!! prędkość merc 60. kia 55. czołowo! oboje mieli zapięte pasy
~FREDDI
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jestem zadowolony. Chciałem zmienić na E270CDI z 2001/2002roku ale bardzo się boję tego silnika i chyba zostane przy tym aż się rozsypie. Ale to podobno przy jakieś 900tys km
2,7
~arti
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Pierwszy egzemplarz MB gdzie wyraźnie postawiono na oszczędności i natychmiast odbiło się to jakości. Materiały do konstrukcji tego auta, oraz jakość wykonania plus \"genialna\" myśl techniczna konstruktorów, oceniam to auto na poziomie Daweoo Tico, tak samo szybko gnijące, tak samo nowatorskie i może trochę mniej awaryjne, a na pewno wielokrotnie droższe w zakupie i naprawie. Po prostu MB w210 to wyjątkowy złom, o czym nie tylko ja się...
4,1
~Kamil
Sedan 2.0 CDI 102KM 75kW
Samochód ekonomiczny, wytrzymały, stosunkowo bezawaryjny, świetnie wyciszony, bardzo komfortowy. Rdza zaczęła się pojawiać po skończeniu 14 roku życia samochodu, co wydaje mi się nie najgorszym wynikiem. Ogólnie samochód oceniam pozytywnie i mógłbym go polecić. Jednakże warto zauważyć, że samochód mamy od 10 lat w rodzinie i należy do tych egzemplarzy zdecydowanie zadbanych. Teraz więcej nim jeżdżę ja, kiedyś ojciec, a oboje należymy do osób...
~Wojtek Werty
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jestem baaardzo zadowolony! Moje najlepsze auto do tej pory. Za dwa lata mam zamiar zamienić na W211 tyle, że z silnikiem 4.2 benzyna. Kocham tylko benzynowe auta!
~KOSIK
Mercedes Klasa E W212
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
AUTO MA KILKA MANKAMENTÓW O KTÓRYCH NAPISAŁEM.JEDNAK TO DROGI SA NAJWIEKSZYM PROBLEMEM W POLSCE
Mercedes Klasa E