Lista ocen Mitsubishi ASX (153) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

~Artur
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
W mieście koło 6,5 l/100km. W trasie na krajówce przy w miarę dynamicznej jeździe koło 6 l/100km. Przy prędkościach 80-90 nawet poniżej 5 litrów się zdarzało. Na autostradzie: 150 km/h - 7,5 l/100km; 140 km/h - 7 l/100km; 120 km/h - 6,2 l/100km; Jak wieje to więcej.
~ASX FAN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zużycie paliwa przy jeździe z tempomatem jest bardzo małe - naprawdę polecam. A na jazdę w korkach nie ma rady. System stop&go bardzo mi się podoba i też oszczędza paliwo, ale w korku wyłączam. Przeglądy - no cóż trzeba robić, we wszystkich japońskich markach są stosunkowo drogie.
~Działkowicz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Miasto- zależy od dystansu i prędkści- ok 6,5 -7,6l Trasa na dystansie 850km z prędkoścami obowiązującymiw Polsce- 5,1l na 100km-wyliczone z tankowania, drogi Klasy II i poniżej. Na autostradzie przy 140km- 8,1 / ale nie kupiłem ten samochód aby jeżdzić po autostradach/.
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Na razie nie mialem przyjemnosci ale widzialem gdzies cennik czesci, ktory nie napwawa optymizmem. Jesli chodzi o spalanie to w miescie, w korkach (pred.sred. 12km/h) przy temp. -5 do -10 spala 9.5 L/100. Na trasie w podobnych warunkach przy spokojnej jezdzie ok. 6 L/100
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Mało pali, nic się nie psuje więc i koszta utrzymania są jak najbardziej zadowalające. Jedyne co musiałem wymienić to komplet hamulców z tyłu (tarcze i klocki). Z robocizną wyszło mnie to 1200 złotych, ale za to spokój mam teraz na lata
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Szczerze powiedziawszy za pierwszy serwis w ASO spodziewałem się, że zapłacę znacznie więcej niż zapłaciłem w rzeczywistości. Poza tym co można powiedzieć po lekko ponad roku intensywnego użytkowania... Brak jakichkolwiek problemów czy usterek.
~zadowolony
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Przy jeździe delikatnej do 100 km/h można zejść poniżej 5 litrów na 100km. Na autostradzie przy 100 km/h sprawdzane na odcinku 50 km 5,8. Przy prędkości 140 km/h - tempomat - wynik równy 8 litrów na 50 kilometrach. W mieście przy oszczędnej jeździe 6,5l.

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Za wcześnie jeszcze abym mógł dokładnie ocenić. Liczę na bezawaryjność mego ASX. Dałem 4 gwiazdki bo wiem że Mitsubishi jako ASO do tanich nie należy. Polecam by jadąc na przegląd samemu zakupić filtry, klocki, oleje, na pewno będzie taniej
Mitsubishi ASX