Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 571 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Średnio, podłoga w moim akurat jest w całkiem dobrym stanie oprócz miejsca pod kołem zapasowym tam coś miało niby chronić przed zbieraniem się śniegu, czy coś a przez to tam właśnie tam się zbiera i tam pojawia się rdza.Dodatkowo standardowo tyle nadkola a i koroduje bak paliwa, zanim kupicie zobaczcie w jakim stanie jest, u mnie nie wygląda to zaciekawie...
~DarQ_
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Po prostu Japończyk :P każdy kto miał to wie jak to wygląda -słabo, moja nie jest pordzewiała ale już pojawiają się wykwity na tylnych nadkolach i progach, (podobno bolączką są też wnęki pod listwami ale u mnie jest cacy) podłoga o dziwo cała.
~Mircoh
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Blacha ocynkowana więc jeśli chodzi o rdzę to tylko przy wlewie paliwa, - mam nawet od kilku lat odszczypany lakier i tylko widać ocynk i nic się z tym nie dzieje.
~Mateusz
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
To auto jest zrobione z blachy, która jest już chyba zardzewiała w momencie produkcji. Rdzewieje tak, że właściciel nie nadąża z wizytami u blacharza.
~Fuji Jama
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Niestety w kilku miejscach 17 letniego auta wychodzi rdza. To trochę moja wina bo nigdy nie zbierałem go do blacharza i teraz to się mści.
~xxxxx
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Tu nie jest dobrze - korozja. Chociaż - jest to pojazd średniej klasy i nie musi jeździć ponad dwadzieścia lat.
~Bartek
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Mocne dwa za linię samochodu, może się podobać, trwałość blachy to kpina i żart. Ale nic nowego w Mitsubishi.
~Damian
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Mały zgrzyt... że srebrnego zrobił się rudy... A ciągle garażowany...
~Carisma 1.8GDI 2003
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Jak na 15 lat nie można się przyczepić.
~allmaz
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Osobiście u mnie jest perfekt. Po 13 latach bez rdzy.
Mitsubishi Carisma Hatchback