Lista ocen Mitsubishi Galant VII Sedan (32) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
LPG w cyklu mieszanym: 10l, piłowanie po mieście: 12l, trasa 100-120km/h : 8,5l. Ile benzyny, tego nie wiem, ponieważ tylko na niej uruchamiam i to jedynie jak jest bardzo zimno. Koszty napraw praktycznie żadne, bo nic się przez 200tys. km poważnego nie zepsuło. Wymieniałem tylko przednie wahacze, ale zamienniki nie były drogie i już sporo km wytrzymują. Jednak japoniec, czyli dobrze i z dobrych materiałów wykonane auto.
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Pali normalnie jak na swoje osiągi.Cześci potrafią dużo kosztować i zazwyczaj wymienia sie całe podzespoły.Nie np. sworzeń wahacza tylko cały.Nie samo łożysko koła tylko cały komplet z piastą.Tylko kwestia tego typu że rzadko coś trzeba w ogóle robić bo mało co sie nie psuję.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Niestety to największa wada w moim aucie. Spalanie w mieście, jeżdże dość dużo, Sięga 10l na 100km. Niestety, niejednokrotnie zastanawiałem się nad sprzedaża z tego powodu. Ale zanim do tego dojdzie sprawdzę kilka szczegółów, które mogą powodować takie spalanie. A jest ich nie mało.
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Jeżdżę na gazie, instalacja drugiej generacji bez żadnych dodatków typu Blos itp. Przy tych gabarytach, masie i osiągach auta, spalanie LPG kształtuje się od 8.5 na dłuższej trasie do 12L w mieście. To jest bardzo dobrze.
~diapazon
Sedan 1.8 116KM 85kW
Miasto 9-10 (zależy od stylu jazdy i ilości korków) Trasa-6,5-7,5 (90-120) Przeglady we własnym zakresie. Naprawy-dobry mechanik zrobi wszystko,pozostaje tylko kwestia taniego i dobrego źródła części...
~Gała
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Póki co mierzyłem tylko zurzycie gazu (instalacja Zenit sekwencja, wtryski Valtek) Miałem 1z6 wtrysk walnięty i spalanie w mieście przy częstym deptaniu ze świateł to 18l gazu !!!
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Jak na 2.0 V6 doskonale. Na trasie przy spokojnej jezdzie mozna zejsc do 7 litrow. W miescie okolo 9-10 litrow. Przy bardzo ostrej i dynamicznej moze dojdziesz do 12.
~Jonny156
Sedan 1.8 116KM 85kW
Dojść oszczędny silnik, miasto przy spokojnej jeździe 10l gazu, w trasie ok 8 przy średniej 125km/h, jak się mu daje w palnik w mieście to spali nawet 14l.
~Architekt
Sedan 2.0 GLSI 4x4 137KM 101kW
Oryginalne części drogie jak cholera. Przy ciśnięciu na maksimum robi się wir w baku;) Nie liczyłem tego by się nie denerwować, podaje przybliżoną wartość
~Marcin
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Paliwo leję strzykawką. Cena zakupu przyprawiła mnie o wyrzuty sumienia, czułem się jakbym okradł poprzed. właściciela;) Części-tylko bdb zamienniki!!!
Mitsubishi Galant VII Sedan