Lista ocen Mitsubishi Galant VII Sedan (31) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Tu troche gorzej. Naprawde zalezy jak sie trafi. Moja pierwsza byla fatalna i w koncu cos szczelilo choc jezdzila do samej zamiany. Natsepna przy tym samym przbiegu jest w porzadku. Nie nadaza za silnikiem. Szczegolnie przy szybkim ruszaniu i kiedy jest zimno 2 bieg lubi zgrzytnac. Reszta jest ok. Chodzi lekko, tylko w zimie potrzebuje troche czasu zeby sie zagrzala.
~Gała
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
średnio na jeża. Ci co jeździli to wiedzą że wsteczny i 1 potrafią wkurzyć kierowcę i zdarza im się zabłądzić i nie wbić się. 2 i 3 bardzo dynamiczne. 100 km/h na 5 biegu to 2800rpm więc 5 mogłaby być trochę dłuższa bo dynamiczna jazda w trasie to wydatki wyższe na benzynę a nie tego oczekujemy od komfortowego sedana w trasie.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Nieststy skrzynia biegów ma u mnie minusa. Podczas redukcji z 3 na 2 powstaje jakby blokada. Dopiero po włożeniu 1 mogę od razu zmienić bieg na 2. Ewentualnie dalej ciągnąć na 3. Można to naprawić, ale w warsztacie mówią, że to nieopłacalne.
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Oceniam na dobrze, ponieważ wyczuwam już słabe działanie niektórych synchronizatorów (dwójka i trójka), poza tym często haczy się jedynka, a prawie zawsze wsteczny. Biorę jednak pod uwagę duży przebieg i to głównie w warunkach miejskich.
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Sporadycznie zdarzały się lekkie chrupnięcia podczas włączania dwójki lub trójki, ale nie jest to jakiś problem, występuje tylko czasami i to zaraz po ruszeniu przy zimnym silniku. Poza tym OK, bez zastrzeżeń do pracy skrzyni.
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Skrzynia precyzyjna.Dobre przełożenia.Na pierwyszm biegu do 100/km h.W moim egzemplarzu 4 bieg ciezko wchodził.Zgrzyty.Czesto go omijałem i przerzucałem z 3 na 5 od razu.
~Jaro
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Skrzynia niedopracowana. W większości modeli przy normalnym wbijaniu 2 i 3 biegu nieprzyjemne zgrzytanie. Jakby synchtonizatory. Ale to nie odosobniony przypadek.
~wester
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
wersja automat rządzi! auto bardzo dobrze wsluchuje sie w prace nogi kierowcy intuicyjna zmiana dynamiki jazdy.
~Zdołowany
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Jest do bani zero precyzji.ani jeden bieg nie wchodzi czysto.sypią sie synchronizatory.
~worren@op.pl
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
trochę czasami zazgrzyta ale to przy bardzo szybkiej zmianie biegów polecam wymianę oleju w skrzyni
Mitsubishi Galant VII Sedan