Lista ocen Mitsubishi Galant VII Sedan (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Nagrzewnica jest po prostu za mało wydajna. Nie wiem jednak, czy nie jest zanieczyszczona i nie ma przez to ograniczonego przepływu. Poza tym nie mam zastrzeżeń do nadmuchu, choć przydałoby się więcej (lub inaczej poustawianych) kombinacji.
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Nie mam zastrzeżeń, grzeje szybko. Chłodzi wolniej, gdyż nie mam klimatyzacji. Nie chciałem samochodu z klimą, ponieważ zaraz choruję, poza tym nie cierpię zapachów, które często klima generuje...
~worren@op.pl
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
zimą kilka minut i szyby czyste , latem nagrzewa się okrutnie wnętrze z dmuchawy zamiast chłodnego powietrza leci ciepłe mimo skręconego pokrętła na max zimne ciekawe dlaczego?
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Calkiem wydajne ogrzewanie i chlodzenie. Klimatronik z regulacja co 0,5 stopnia robi swoje. Cichy nawiem z bardzo szerokim zakresem regulacji.
~majbz@
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
moment i jest ciepło ,klimatyzacja jest zrobiona chyba na Afrykę, u mnie pracuje na minium 13lat i nigy żadnych problemów gaz jeszcze japoński.
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń.Nic nie parowało.Klima też dawała radę.W zimie chwila i cieplutko w aucie.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Na ogrzewanie troche cierpliwości mieć trzeba. Klimatyzacji w moim autku nie ma. Ale za to jest szyberdach.
~diapazon
Sedan 1.8 116KM 85kW
Nie narzekam-zarówno ogrzewanie jak i klima wystarcza. Tryb eco-dobre rozwiązanie oszczędzające paliwo...
~kris steppenwolf@yourwap.com
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
pół klima świetna rzecz na zime latem wyrabia, dużo punktów nawiewu
~JOACHIM
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Zimą ogrzewanie bez zarzutu-ale zdarza się, że tylna szyba dość intensywnie paruje
Mitsubishi Galant VII Sedan