Lista ocen Mitsubishi Galant VII Sedan (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Albo moje auto ma coś z poduszkami silnika, albo ten typ tak już ma. Z zewnątrz silnik cichutki, w środku jednak go słychać za głośno i czuć wibracje na niskich obrotach. W aucie tej klasy powinno być zdecydowanie ciszej, pomimo że dźwięk motoru jest bardzo przyjemny, gra jak rajdówka. Poduszki nie są pozrywane, ale mogą być stwardniałe. Musiałbym porównać do innego Galanta 1.8GLSI. Jeżeli chodzi o odgłosy toczenia, to tu wyciszenie jest dobre.
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Jak na auto z tych lat jest perfekcyjnie. Przy predkosci 160-180 mozna swobodnie rozmawiac i sluchac radia. Ale wiadomo czym wolniej tym lepiej. Jesli ktos ma bezwypadkowy egzemplarz powinien byc bardzo zadowolony. Ja nie mam, a i tak jestem.
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Silnik dobrze słyszalny podczas gwałtownego przyspieszania, ale ma bardzo przyjemny rajdowy pomruk. Jeżeli chodzi o odgłosy toczenia i opływu powietrza, to jest cicho.
~Jaro
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Jest średnio. Silni pracuje ładnie i cicho lecz słychać głośny i dokuczliwy szum kół. Nie jest to kwestia opon, gdyż jeźdze na oponach uznawanych za jedne z cichszych.
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Przy normalnej jeździe nie słychać nic.Na wolnych nie wiadomo czy pracuje silnik..Powyżej 170 km/h zaczyna się hałas.
~7jaro7
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
silnika do 5 tys/min nie słychać wcale... zawieszenia również... tylko szum wiatru...
~Gała
powyżej 130 km/h słychać w kabinie ale to przecież V6, lepiej brzmi tylko V8 :D
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Tutaj krótko: Samochód cichutki. Spokojnie można rozmawiać, albo słuchac radia.
~Jonny156
Sedan 1.8 116KM 85kW
silnik bywa głośny po przekroczeniu 130km/h, ale ciągnie aż do 220 km/h
~Marcin
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Jak mawia moja dziewczyna "ale tu cicho" - ;)dopóki nie wciskam pod 6tys obr/min
Mitsubishi Galant VII Sedan