Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Kombi (49) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BIZZI
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
WYSOKA KULTURA PRACY.ŚWIETNE OSIĄGI I W MIARĘ ROZSĄDNE SPALANIE. PISZĘ TO Z CZYSTYM SUMIENIEM, PONIEWAŻ MAM "CIĘŻKĄ" NOGĘ I CIĄGLE NIE MOGĘ SIĘ OPANOWAĆ ,BO TAKĄ FRAJDĘ SPRAWIA MISIEK. SPORY KOSZT ROZRZĄDU ALE OPŁACI SIE BEZAWARYJNOŚCIA NA NASTĘPNE 200 000 ;)
~Marcin
Kombi 2.0 136KM 100kW
Zero problemów z silnikiem,w miarę dynamiczny na wyższych obrotach,ale to jak każdy japończyk.Bardzo dobrze znosi gaz.Ogólnie jakbym miał kupować jeszcze raz to silnik 2.5 V6 zamiast 2.0 Spalanie raczej na tym samym poziomie a silniejszy i ten dźwięk V6
~ersm@wp.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Doskonała jednostka napędowa 2,5 V6 24V.Absolutnie żadnych problemów, a przebieg przecież już znaczny. Nie jeździłem nigdy Alfą, ale słyszałem, że w serwisie alfy i fiata jej brata mają paskudną kawę. W serwisie Mitsubishi nie mówią do mnie po imieniu.
~Artoos
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
V6 i tylko taki. Cudowny pomruk, zero wirbracji (pierwsze uczucie, spotęgowane automatem, że to silnik elektryczny!!!),wystarczająca moc, chociaż nie jest elastyczny jak guma, ale na obroty wkręca się super. Teraz wiem za co Amerykanie lubią V-ki.
~Fabrykor
Kombi 2.4 GDi 16V 145KM 107kW
Silnik 2,4 nie jest demonem szybkości, ale znakomicie się spisuje. Mi gównie zależało na bezawaryjności. Miałem dość niemieckich szrotów, ciągłe problemy z tymi niemieckimi bublami, co chwila warsztat. Galant to był trafiony zakup.
~DarkMark
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Silnik bez zarzutu. Jedyną słabostką w tych autach są cykające popychacze zaworów. Jest to dość powszechne jednak zastosowanie odpowiedniego oleju (ja stosuję Castrol Edge 5w30) niweluje ten objaw. Można też wymienić popychacze...
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
kultura pracy, moc, osiągi , jego ryk na wyższych obrotach, lecz także - kicha z dostępem, do większości spraw jak kable zapłonowe, świece, wtryski , potrzebne zdjęcie kolektora (początek 30min, w teraz z 5 :)
~Andrzej
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Bardzo dobry silnik. Nie mam z nim żadnych kłopotów. Jedynie bierze olej , jakieś 1.litr/10 tys km. Ładnie brzmi. Kłopotliwy przy wymianie świec, na szczęście robi się to co 90 tys.
~Soson
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Ten silnik to masakra, większość ludzi się dziwi że przy takich osiągach tak mało spala, do tego gdy zabierasz pasażera poraz pierwszy słyszysz: łoł, co za dźwięk...
~silent_freak
Kombi 2.0 136KM 100kW
Po przesiadce z Una 1.0 fire, Cinquecento 0.9 i nissanie sanny 1.6 jestem bardzo zadowolony... może nie jestem mistrzem 1/4 mili, ale auto przyjemnie reaguje na pedał gazu.
Mitsubishi Galant VIII Kombi