Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Kombi (49) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Kombi 2.0 136KM 100kW
silnik pracuje równo i cicho przejechałem nim 10000 km i ani grama oleju nie spalił, olej od nowego był półsyntetyczny, przy wymianie wcale nie był mocno czarny
~nicholai
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
To mój pierwszy V6. Nie wiem jak inne V6 ale na dzwięk tego zastosowanego w Galancie włosy stają na głowie a krew szybciej krąży. Ponad 200 tyś. przebiegu i wszystko jest tip-top.
~Tomasz N
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Ładnie brzmiący, aczkolwiek bez dużego bulgotu V6. Rozgrzanego prawie w ogóle nie słychać na postoju. Nie ma wielkiego apetytu na paliwo zwłaszcza w trasie.
~dargal
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Dynamiczny i oszczędny. Oczywiście mógłby mieć więcej mocy ale przy tej wadze jest wystarczający. Może nie jest to najważniejsze ale brzmi rewelacyjnie.
~Adamas
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Silnik bezobsługowy, lejesz paliwo i jedziesz, tyle co koszty serwisowe typu olej i filtry. Nigdy mnie nie zawiódł, odpalał za pierwszym razem.
~sssyk1 Wrocław
Kombi 2.0 136KM 100kW
Jak na 14-letnie auto świetnie.Nie brał oleju,dynamika auta bez uwag,pomimo wieku i przebiegu pod znakiem zapytania udało się go rozpędzić do blisko 200 km/h.
~Magdzik
Kombi 2.0 136KM 100kW
Silnik jak tę masę auta jest wystarczający, choć mógłby mieć więcej mocy(jak zawsze).Jak dla mnie wystarcza. Spalanie na sekwencyjnym gazie ok 12-14 litrów.
~emigrant
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
fajne brzemienie, jak na tamte czasy nieźle. Odstaje w porównaniu do dzisiejszych konstrukcji mocą i spalaniem
~rerem@wp.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Jestem naprawdę zadowolony. Nie spotkałemjeszcze silnika który dawał tyle zadowolenia a jeździłem naprawdę wielowa samochodami.

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~regma1964@tlen.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Każdego bierze dźwięk,łatwość wchodzenia na obroty coś pięknego.Dlatego go kupiłem.V6 to jest to,pełna kultura.
Mitsubishi Galant VIII Kombi