Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.5 24V 163KM 120kW 1996-2006 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czarcik
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
najsłabsze strony to zawieszenie, wahacze i drążki z końcówkami, słaby system hamowania zwłaszcza do 99 roku. Rdzewieją tylne nadkola, na to jedynym lekarstwem byłaby stała konsekwentna konserwacja ich wnętrz od nowości, niestety te autka kupujemy używane po sprowadzeniu. Wkurzające są \"zimne luty\" na zegarku, żyje on własnym życiem i pokazuje przypadkowe godziny.
~Kuba
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Oj, to jest pięta achillesowa tego auta... WSZECHOBECNA rdza. Jak zacznie się pojawiać, a na pewno zacznie lub zaczęła, to możesz już odkładać na kolejne auto - po prostu nie warto się z tym pieprzyć. Poza tym elementy we wnętrzu lubią poskrzypieć. Trzeba mieć cierpliwość, bo drobne usterki wyskakują i są upierdliwe.
~B2rt3k
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Póki co nic nie robione. Zobaczymy co wyjdzie z czasem. Odzywają się czasem plastiki we wnętrzu no i zegarek który się zacina. Mata grzewcza siedzenia czasem grzeje tylko plecy, albo pupę. Przy przebiegu 270000 km skóra jest już gdzieniegdzie przetarta i nadaje się do renowacji.
~SLONIO88
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wiadomo to tylko maszyna - odkąd Go mam wymienilem to co powiniem: - rozrząd - bo potrzeba - sprzęgło - bo ktoś wcześniej wymienił sam docisk co rozwaliło całe sprzęgło - tarcze i klocki Teraz czeka mnie wymiana piasty - normalne zużycie! NIEPRZEWIDZIANYCH USTEREK BRAK !
~roch_27
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wiadomo made in japan, Galant jako jeden z nielicznych montowany jest właśnie w Japonii (wersje amerykańskie w Ameryce). Auto dopracowane, poza małym szczegółem- zegarek elektoniczny w kokpicie-, który po jakimś czasie zaczyna broić. Pomogło przelutowanie styków i jest OK.
~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Dużo i często. Po czasie użytkownik stwierdza że chyba tak ma być. Większość mechaników patrzy z pod oka na ten samochód. Bardzo drogi interface diagnostyczny do komputera. Mało dostępnej dokumentacji technicznej.
~Time2Die
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Szału NIE MA! Poprzedni Lancer, ani razu mnie nie zawiódł. Galant raz zmusił mnie do skorzystania z lawety (awaria rozrusznika). z drobnych denerwujących usterek to napewno podgrzewanie foteli, łuszcząca się farba na wycieraczkach.
~Promatti
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Drobne usterki spowodowane wiekiem auta ( biegiem lat) takie jak na przykład szwankujący zegarek czy otwieranie klapy bagażnika z kluczyka który się zacina kiedy się go nie używa.
~sliver@autograf.pl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Jest raczej bezawaryjny, typowa japońska dokładność i wykonanie. Najwększa zmorą sa nasze polskie drogi, niestety wahacze tego nie wytrzymują. Trzeba je czesto wymieniać

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej B. z Warszawy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Ja w swoim musiałem tylko zregenerować zaciski tylnich hebli (nic nadzwyczajnego, po 230 tys mają prawo pójść). Elektryka się trzyma, silnik się trzyma.
Mitsubishi Galant VIII Sedan