Oceny Mitsubishi Outlander III SUV PHEV

Oceny Mitsubishi Outlander III SUV PHEV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Outlander III SUV PHEV

~Ksu
Mitsubishi Outlander III
Kupiony trochę przypadkowo - z listy branych pod uwagę nadawały się tylko 3 a tylko ten był dostępny od ręki. Teraz szukając kolejnego zaznaczam w wyszukiwarce "hybryda" i zaczynam od Mitsu. To nie jest samochod dla każdego - ale dla mnie całkiem udany kompromis. To SUV do miasta, bez problemu radzi sobie poza miastem, ale wtedy już nie błyszczy. U mnie 2/3 tras to miesto i okolicach a 1/3 długie przeloty autostradowe. Przed kupnem...
~marian
Mitsubishi Outlander III
Genialne rodzinne auto typu suv dla osób korzystający pn-pt - dojazdy dom-praca-dom i mieszczą się w zasięgu EV czyli ok 50km - wtedy praktycznie jedźmy za free - tankowanie z przydomowego gniazdka w II taryfie to koszt ok 3zł/50km Na urlopy i weekendy można za to jechać bez stresu że się prąd skończy w dalsze trasy. UWAGA to auto nie ma sensu gdy nie mamy gdzie go codziennie "zatankować" z gniazdka - a najlepiej z II taryfy.
~Leszek
Mitsubishi Outlander III
Auto za rozsądne pieniądze które wymaga inteligentnego kierowcy. Auto nie dla cymbała w dresie który z Dżesiką w e36 piszczy pod remizami. Oszczędne w eksploatacji ale i niestety jakości materiałów.
~Arkadiusz Z.
Mitsubishi Outlander III
suv wykonany solidnie , jakosciowo , ladny wyglad, duzo miejsca, wszystko wspolgra ze soba jak to na Japonczyka przystoi . Ladowanie bateri za darmo! mam 53 lata i suv stworzony dla mnie
~GRZEGORZ R.
Mitsubishi Outlander III
Czekałem na takie auto i je mam. Jestem tak mile zaskoczony tym samochodem, że postanowiłem tutaj się wpisać. Mam 63 lata i swoje już wyjeździłem. Ten samochód jest idealny dla mnie.
Mitsubishi Outlander III SUV PHEV