Lista ocen Mitsubishi Pajero II (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Walerian
Standard 3.5 i V6 24V GLS 194KM 143kW
Podwójna klimatyzacja ( z tyłu druga mała chłodnica i pod siedzeniami nagrzewnica , wymaga pielegnacji i w takim staruszku przeważnie drugi obieg ulega kastracji bo koszt utrzymania instalacji (jednorazaowa wymiana przewodów ) wyższy .Ale warto ! Wg mnie brak sprawnego drugiego obiegu świadczy nienajlepiej o właścicielu i lepiej się przyjrzeć dokładniej pozostałym podzespołom auta.
~dentysta1
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Nagrzewa się bardzo szybko co na Disla jest dużym plusem, klimatyzacja też daje sobie radę nawet w gorące letnie dni. Podrzewane lusterka szyba tylna + boczne z tyłu naprawdę super+ podgrzewane dysze spryskiwaczy. Oddzielnie spryskiwacze na szybe i lampy za to bardzo duży plus. Jeden minus wentylator chodzi ciut za głośno.
~zbyszek7441
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Szybko działa ogrzewanie jak na tak stare auto. Wystarczy przejechać ok. 1 km. i już zaczyna być przyjemnie w kabinie, można włączyć ogrzewanie tyłu i już mamy przyjemnie ciepło w całym aucie. Jedynie jak puściła mi uszczelka pod głowicą to wtedy słabo grzały nawiewy środkowe.
~Gołąb
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Ogrzewanie ideał.Bardzpo szybko się nagrzewa i jest bardzo skuteczne-a trzeba pamiętać że jest spora przestrzeń do nagrzania.Ja mam long-a i ma on oddzielne niezależne ogrzewanie na tył-jest to super sprawa.Niestety mam egzemplarz bez klimy,więc tu się nie wypowiem
~loocyfer@wp.pl
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Raczej pokonuje krótkie dystanse.Póki silnik się rozgrzeje i da ciepło to moja podróż dobiega końca .Marznę :) Ciepła czapka i rękawiczki rozwiązują problem.Poczatkowo myslalem ze cos nie tak z tym grzaniem , potem przeczytalem na forum ze tak juz jest - wolno sie rozgrzewa.
~devdd
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Dziala, ale po 15 latach zatarly sie szczotki w wentylatorze kabinowym. Mocno przeszklony, slabo izolowany, wiec zima troche trwa zanim sie nagrzeje
~G463@interia.pl
Soft Top 2.5 TD 99KM 73kW
Zima - jak sie nagrzeje, to daje duzo ciepla, nie mam zastrzezen, latem - klimy moze i nie ma, ale za to mam klimat jak zdejme dach ;-))
~jaccobo@poczta.onet.pl
Standard 3.5 i V6 24V GLS 194KM 143kW
Mimo dużego wnętrza nagrzewanie i chłodzenie nie wymaga długiego oczekiwania. Podwójna klimatyzacja robi swoje. Nie pamiętam jak wyglądają zaparowane szyby.
~Lesnik83
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
wentylacja jest wydajna, latem jadnek bez klimy potrzebne jest posiłkowanie się otwarciem okien.. zimą nagrzewa się w kilka min..
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Pajero II
10,8
~Kuba
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Nie można narzekać. Ogrzewanie jest wydajne a w zimie przydaje się elektryczne wspomaganie podgrzewania przedniej szyby.