Lista ocen Nissan Primera II (290) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz (Kobras)
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Części do japońców nie są wcale droższe niż do niemieckich aut - powiedziałbym ze oryginały często są tańsze niż podróby do VW czy Audi. Jeśli chodzi o cenę auta to jest niższa niż Toyota czy Mazda a auto jest tego warte.
~mike403@o2.pl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
W tej chwili można nabyć za bardzo atrakcyjną cenę. W zamian dostaje się duże wygodne i bezawaryjne auto , rzucające się w oczy i zostawiające nie jedno BMW w tyle. Polecam osobom, którzy cenią sobie głównie komfort i niezawodność.
~Jacek - Łódź
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Generalnie auto poszukiwane na rynku wtórnym, poprzez swoja renomę niezawodności dosyć drogie, ale opłaca sie zapłacić za japońską jakość, bo nawet kilkuletni dobrze obsługiwany posłuży jeszcze ładnych parę lat
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Tu jednak ocena na "5" - nikt nie oferuje tak wiele za te pieniądze. Porównywalna toyota avensis, ale to jest już samochód masowy i nie tak ładny jak primera. Hodna Accord i Mazda 6 mają jednak zbyt ubogie wyposażenie.
~Piotr Golus (Golu) golunio@o2.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
za opisany samochod rok temu dalem 24 tys zloty minol rok moj rocznik na gieldzie stoii kolo 22-23 wiec spadek moim zdanie nieduzy, a za takie pieniadze to by sobie nawet cienkigo czy tam Matiza nowego nie kupil
~Fanatyk
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Na rynku są różne modele w różnych cenach,w wiadome to że czym większa cena tym bardziej zadbany egzemplarz ale nie zawszę, Ja kupiłem za 3 tyś. jedyne na co narzekam to na rudą szm***te.
~Pietiuszka
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Duży, wygodny, a w połączeniu z instalacją gazową również ekonomiczny. Jest ich sporo na rynku wtórnym co tylko potwierdza jego wartość. Maksymalna nota. Świetlna alternatywa nawet dla droższych konkurentów.
~Xylo
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
dalem 4 lata temu 16 tys, teraz wart jest moze 4 tys.........utrata wartosci duza ale chyba miesci sie w przecietnej, nie zaluje zakupu ale mam troche dosc juz jego nijakosci i braku mocy przy wyprzedzaniu
~slavo
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Kiedyś marzyłem o takiej z salonu ,ale były masakrycznie drogie, kupiłem sprowadzoną (w 2005) z trochę obtartym przodem, licznik pewnie przekręcony o jakieś 100 tyś albo więcej i jeszcze super chodzi

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Gdyby nie ostatnia awaria to powiedziałbym że bardzo dobrze. Niestety z tą jakością jest problem. Co do ceny to można raczej tanio kupić. Wybierając pomiędzy Focusem, Mazdą 626 wybrałem Primerę.