Lista ocen Opel Astra G Cabrio (42)

~Cosmo
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Auto jest zajebiste. Jak sie nic nie psuje to jest ok ale jak sie zepsuje to kilka żeczy na raz.
~Majek
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Autko kupiłem nowe w 2004roku ( wyprzedaż rocznika 2003 i jest z końcówki produkcji w Niemczech) Posiadam Astrę w wersji nadwozia kombi a wyposażeniowej Njoy. Po zakupie założyłem do niego w serwisie OPLA instalację gazową zalecaną wówczas przez GM. Jak na kompakta jestem z niego bardzo zadowolony. Uważam że na tamten czas był to bardzo dobry zakup. Jak do tej pory to nie mam z samochodem żadnych problemów tylko tankuję i w drogę a średnio w...
3,4
~tomekj69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Z tekstu powyżej i pozostałych komentów każdy wysnuje sobie wnioski na temat całokształtu. Ogólnie -bez rewelacji. Spodziewałem się czegoś więcej.
~Tomek ldz
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Auto jest naprawdę dopracowane i godne polecenia. A silnik zbiera się doskonale od samego dołu do odcięcia.
~Ellag
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Ogolnie bardzo przyjemny samochod na kazda pore roku. Wydajne ogrzewanie/klimatyzacja, duzy bagaznik, jak na cabrio (tygodniowe zakupy, ewentualnie dwie spore walizki i torba). Cztery pelnowymiarowe miejsca dla pasazerow. Wiatr we wlosach :) Wszystkie przeglady w cenie zwyklej Astry. Zlodziejom niespecjalnie sie podoba :)
~Cosmo
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Auto jest wspaniałe, zwłaszcza że to moje drugie prawie takie samo.
~Opel
Cabrio 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Ten samochód to istna rakieta ciągnie od samego dołu ale jak ktoś już wspomniał powyżej 2500 tys/obr to pokazuje klase i nie jeden koks z bejcy czy audi poczuł zapach dymku
2,9
~Netto69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
twarda, awaryjna, i mnie wkurza !!! CZytałem poprzednie pochlebne peany i nie mogąc uwierzyć, postanowiłem napisać jak to jest u mnie na prawdę ...
3,8
~filip
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
tani samochód w eksploatacji.. jak zwykła astra..Różni się zderzakami.lusterkami i listwami bocznymi.. bo to bertone..
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Cabrio
6,2
8,6
~kolan1@tlen.pl
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo dynamiczny silnik. 1.6 16V. Duży moment obrotowy i niskie spalanie. (Silnik)
Opel Astra G Cabrio