Lista ocen Opel Astra H GTC (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Karoseria... no tak. Niby nie było źle, a jednak rdza się pojawiała. Najbardziej widoczna w dość zaskakujących miejscach jak linia dachu przy szybie czołowej. Standardowo przy tylnej blendzie pseudochromowanej oraz małe ogniska tu i ówdzie. Problemem większym był złuszczający się lakier bezbarwny na dachu oraz masce (kolor pannacotta) co jest dość powszechne podobno w tym kolorze.
~Karol
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Ładny design to powód dlaczego auto kupiłem. Linia jak na swoje lata bardzo przyjemna dla oka nawet po latach. Również i tutaj są błędu konstrukcyjne, na które trzeba uważać, np. miejsce pod listwą na klapie bagażnika (rdza) albo ścieki pod lusterkami. Zaślepki listw dach.-fatalne, bo odpadają od patrzenia.
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Mimo 13 lat na karku ruda jej jeszcze nie chwyciła, choć od 3 lat stoi pod chmurką. Lakier nie blaknie. Jedyny mankament to rysa na tylnej klapie, która była podczas zakupu, ale tak naprawdę nie idzie dalej.
~Andrew
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
bez zarzutów, mój lakier matowił się szybko ale trasa non stop i nie garażoany, gość z detailingu tłumaczył mi, że to 'trudny lakier' a miałem granatowy perła
~Jakub
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Nic co pochwalić ani się przyczepić. Nie wiem czy to mój pech czy to normalne ale dach regularnie nabiera więcej małych rysek czy innych takich.
~Bartłomiej
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Na podszybiu coś chyba zaczyna wychodzić plus jedna kropka na drzwiach od pasażera. Oby nie zaczynała się transformacja :)
~pppiekarz
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Tam gdzie nie porysowane i nie odpryśnięte, to raczej specjalnie nic się nie dzieje, więc jest ok.
~michał
GTC 2.0 Turbo ECOTEC OPC 240KM 177kW
slyszalem ze ma tendencje to korozji, ale lakier został zabezpieczony
~ernest_gajek
8,3
9,5
~Hellcat
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 200KM 147kW
W miarę opel się postarał ale warto zachować czujność.
Opel Astra H GTC