Lista ocen Opel Astra H GTC (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Dla mnie bajka. Auto ma mankamenty, o których pisałem wcześniej/wyżej, ale można je kupić za kilka-kilkanaście tys. a eksploatacja jest relatywnie tania. Na pewno niejeden Niemiec łezkę uronił jak mu handlarz z podwórka Asterkę zabierał :D
~Adam
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Uważam, że relacja jakość/cena sprawia, że dzisiaj to jeden z lepszych wyborów na rynku wtórnym wśród kompaktów 3d. Wygląd astry GTC ciągle przyciąga uwagę, a auto jest solidnie zmontowane i nie sprawia praktycznie żadnych problemów eksploatacyjnych.
~volk3r
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Z tego co widziałem w katalogu to nowe auto kosztowało 120tyś... to grube przegięcie. Na szczęście rynek wtórny szybko skorygował cenę. Utrata wartości jest gigantyczna więc o czymś to świadczy a mianowicie o kiepskiej niezawodności tego auta...
~Jakub
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód kupiłem przy 115 000 km za 19 000 zł. Samochód jest nieźle wyposażony (automatyczna klimatyzacja, czujniki cofania, światła ksenon). Przebieg samochodu był cały udokumentowany. Uważam że była to świetna okazja.
~Bartek P.
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Nie wiem jak z nowymi autami. W tym wypadku cena do jakości jest do zaakceptowania. Wiadomo - jak każde auto, tak i te ma swoje bolączki, chociaż ja na razie nie narzekam. Za używany egzemplarz dałem około 17 tys. zł.
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo długo przymierzałem się do kupna samochodu, szczerze mówiąc te auta zarówno w kupnie jak i eksploatacji są względnie tanie, ciężko spotkać podobne auto za taką cenę i w taki sposób wykonane - max w tej kategorii.
~LC
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
W 2020 roku kupno tego samochodu w dobrym stanie z pewnością jest dobrym pomysłem. Auto prezentuje się bardzo dobrze, ma współczesny wygląd, a co najważniejsze dobrze się prowadzi i jest tanie w utrzymaniu.
~michał
GTC 2.0 Turbo ECOTEC OPC 240KM 177kW
uwazam ze to dobra cena za ten samochod, aktualna wartosc to miedzy 23 a 35k, jak ktos chce miec duza moc pod butem a nie zwraca uwagi na jakosc mareriałów to prosze bardzo
~freQ
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Za niewygórowaną kwotę otrzymujemy dobry, mało awaryjny i wygodny samochód. W tej klasie, za takie pieniądze chyba nie znajdziemy równie przestronnego i ładnego kompaktu.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H GTC
6,3
8,3
9,5
~Kris
GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Mała kasą niską jakość za te pieniądze można coś lepszego znaleźć ale nie z takim wyposażeniem, całkiem przyjemne auto pod warunkiem że z pewnej ręki.
Opel Astra H GTC