Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013 (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Drobne oznaki korozji w 14-letnim samochodzie to raczej nic dziwnego. Przy tym wszystkim, w moim konkretnym przypadku mowa o jednym maluteńkim ognisku w niemal niewidocznym miejscu. Z pewnością warto raz na parę lat zerknąć na stan podwozia, ale osobiście nie zaobserwowałem nic, co wzbudzałoby lęk. Wydaje mi się, że Astra na tle konkurencji trzyma się w tej kategorii bardzo przyzwoicie.
~Jakub
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Zdecydowanie na plus - ani grama rdzy na całym samochodzie, mimo częstego kontaktu z solą i piachem z ośnieżonych dróg. Lakier dosyć łatwo porysować, ale nie ma tragedii. Warto uważać na progi, po otwarciu przednich drzwi, pod zawiasami potrafi zbierać się wilgoć i brud - regularnie czyszczę to miejsce i na tę chwile bez problemów.
~Michał
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Nie miałem z nią żadnych problemów. Lakier w kolorze Pannacotta wygląda świetnie, nie mam żadnych odprysków. Dzielnie znosi wszystkie ulewy i śniegi. Na pewno bardzo się wyróżnia między większością srebrnych (dużo Astr H jest w tym kolorze) i ciemnych samochodów.
~Tomasz Ł
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
blacha w ocynku, nie sprawia większych problemów, ale przed zakupem sprawdźcie stan karoserii pod lusterkami bocznymi, tam lubią wyłazić bąble.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Karoseria świetna, żadnej rdzy i wogóle lakier srebrny jak dla mnie prezentuje się najładniej.
~dudulec1
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
0 oznak rdzy po 16 latach, ale może mieć na to wpływ że auto jest z niemiec.
~Art
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
15 lat i ani kawalka rdzy ale za to bezbarwny odchodzi.
~pablo03128
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jak na razie bez problemów, auto ma 9 lat.
~Andrzej
Bez rdzy dotychczas