Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2009 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomekRak
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Miejsca jest wystarczająco jednak więksi pasażerowie mogą mieć problemy, ja np mimo dostosowania fotela po pewnym czasie odczuwam, że prawym kolanem haczę o środkową konsolę, do tego musiałem naprawdę trochę poćwiczyć żeby dobrze dobrać sobie miejsce za kierownica tak żeby plecy nie bolały w krzyżu. Zdecydowanie lepiej pod kątem wygody siedzenie wypada Focus, a nawet Panda. Duży i ustawny bagażnik, jest super.
~Damian
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jeśli chodzi o kierowce i pasażera z przodu miejsca jest tyle co potrzeba, z tyłu trochę mniej niż się można spodziewać jednak podróż dla 4 osób nie będzie sprawiać problemów, jedynie można narzekać na brak uchwytu na napoje, jednak ja korzystam z tego w drzwiach.
~grzymek2000
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
jak na auto tej klasy rewelacja. Jestem wysoki i do tej pory zawsze odsuwałem siedzenie na maxa i nie zawsze było mi wygodnie. Teraz fotel nie jest odsunięty do końca a jest mi wygodnie. Niestety dla pasażerów z tyłu jest baaaardzo mało miejsca na nogi.
~michas0312
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Na przednich fotelach bez najmniejszych zastrzezen. Z tylu mogloby byc troche wiecej kosztem bagaznika ktory jest wieeeelki. Chociaz konkurencji maja podobny poziom. Chociaz Focus 2 ma troszke wiecej miejsca z tylu.
~vitek23
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Mam 190 wzrostu i z przodu fotel max do tylu mam i obnizanie na dol i jakos daje rade ale wyobrazcie sobie co czuje ten co siedzi za mna z tylu:) Dla rodzinki 2+2 wystarczajaco o ile te dzieci to jeszcze nie urosly za wiele:)
~olegg
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jestem wysokim kierowcą, a w Astrze mam sporo miejsca. Problem mają jednak pasażerowie z tyłu :/ Astra to nie jest samochód dla 4 dorosłych osób (co innego np. Zafira albo Renault Kangoo).
~luk@s
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jak na ta wielkosc auta jest dobrze i wystarczajaco, nie mozna czepiac sie, wygodne twarde fotele (przejechalem 1000km i nic mnie nie bolalo, wygodna pozycja za kierownica), bagaznik jest super (505l).
~Daniel
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Z przodu dobrze, nawet dla mnie, a mam 195cm i 107 kg wagi, nad głową również... z tyłu tylko dzieci lub osoby do 160cm (miejsce na nogi). Nad głowami do 180 cm bez problemu
~młody
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Ciężko mi pisać o miejscu dla pasażerów, jak na razie nikt nie narzeka. A dla kierowcy nie wiem po co więcej przestrzeni. Do tego całkiem spory bagażnik o foremnym kształcie.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
6,7
~jacknn
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Nie jestem wielkoludem, jestem raczej niski i miejsca mam pod dostatkiem. Rodzina też zbyt rosła nie jest i mamy wrażenie że jedziemy limuzyną. Po prostu auto szyte dla mnie.
Opel Astra H Kombi