Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2009 (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BaCkBeYCS
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo dobra wentylacja i ogrzewanie. Filtr przeciwpyłkowy wymieniany 2 razy do roku przy pełnym serwisie klimatyzacji. W samochodzie było gorąco nawet przy -35 stopniach Celsiusza, ale wymieniłem termostat na oryginalny (99zł w ASO) i samochód trzymał temperaturę 89 stopni Celsjusza (jak na diesla szybko rozgrzewał się w zimie).
~Damian
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
W lato nawet na zimnym silniku można włączyć ogrzewanie na maksa, bądź klimatyzacje i najniższą możliwą temperaturę i osiąga się od razu pożądany efekt, w zimę jednak trzeba chwilę zaczekać aż auto się trochę rozgrzeje a potem grzeje bardzo szybko i dobrze. ( posiadam automatyczną klimę ).
~Niuniu
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Klimatronik działa idealnie. Ciepły chorwacki klimat jej nie straszny. Szybko wychładza wnętrze i gdy zaparują szyby wyciąga z samochodu, tak do 5 sek. nadmuchu są również ( w mojej wersji ) na tylną kanapę, także że ci z przodu nie muszą marznąć aby ci z tyłu mieli chłodno. Obsługa intuicyjna.
~TomekRak
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Nie mam żadnych uwag, wszystko działa, wieje, chłodzi i ociepla, szyby nie parują za bardzo. Nie mam jeszcze doświadczenia z zimą w tym aucie ale rewelacji się nie spodziewam bo w zimę zawsze wszystko trwa dłużej do optymalnej temperatury pracy.
~Protosi
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Klimatyzacja działa nad wyraz dobrze. Szybko schładza auto, bez utraty mocy na silniku. Zimą przy włączeniu ogrzewania szyby strasznie parują. Jest to nie do zniesienia.... Filtr przed zimą wymieniany.
~mivos
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
W zimie jeszcze nie wiem, ale klima (manualna ) działa ok, plus nawiew na nogi do tyłu daje radę. Przy jezdzie w 5 osób przy deszczu problem z parowaniem szyb z tyłu. Ale jazda w 2 osoby super, zero pary.
~grzymek2000
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Ogrzewanie - wolno się nagrzewa. Klimatyzacja - szybko schładza. Zimą trochę denerwuje, ale latem jest super. Doskonałe nie jest bo nawiew na szybę trochę za słaby.
~michas0312
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
W zime przy 20 stopniowych mrozach trzeba bylo troche przejechac aby bylo cieplo ale przy normalnych temperaturach wsyztsko ok. Klimatyzacji jeszcze nie mialem okazji przetestowac.
~ssgg
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Uciążliwa wymiana filtra przeciwpyłkowego.. a zwłaszcza sama plastikowa obudowa klucz 5,5. Polecam przynajmniej wymainę 2x do roku koszt około 20 zł.
~jacknn
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Szyby nie parują, a nawet gdy się to zdarzy łatwo można usunąć. Szybko się nagrzewa, klimatyzacji jeszcze nie miałem okazji przetestować.
Opel Astra H Kombi