Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2009 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Protosi
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Fotel dosyć nisko osadzony, wysoko pociągnięta linia nadwozia, szczególnie tylna część karoserii ogranicza widoczność do tyłu i na boki. Do przodu jest idealnie, natomiast przy cofaniu można czasem przesadzić. Ogólnie auto bardzo trudne do wyczucia. Czujniki parkowania by się przydały. Auto bardzo trudne do manewrowania w zatłoczonych miastach czy parkingach podziemnych. Cofanie nie należy do najprzyjemniejszych chwil w tym aucie.
~młody
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Dla niższych osób linia okien może być za wysoka. Ja osobiście lubię siedzieć nisko i tak też mam fotel ustawiony i nie narzekam, wszystko widzę. Do tyłu także nie ma problemu z widocznością.
~TomekRak
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jak dla mnie wszystko doskonale, jestem dość wysoki co w połączeniu z dużymi lusterkami, i całkiem sporymi oknami daje bardzo dobrą widoczność w każdą stronę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Niuniu
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Przesiadając się z Ibizy pierwsze 2-3 dni musiałem się przyzwyczaić. ALe później bez problemów. Po prostu kwestia "wyczucia" samochodu. Nie mam czujników cofania ale i tak uważam to za zbędny gadzet.
~Adam K
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo dobra widoczność, na wszystkie strony, . Lusterka boczne minimalnie za krótkie ale można się przyzwyczaić. Fatalne oświetlenie przy cofaniu, w nocy nic nie widać.
~grzymek2000
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Widoczność jest dobra a lusterka w zasadzie pokrywają martwe pole więc jest OK. Do tyłu też dobrze - ale to kombi więc widać gdzie się kończy
~mivos
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Do tyłu w kombi lepiej korzystać z lusterek, do przodu ok ale jak we wszystkich nowszych autach grubość przednich słupków trochę przeszkadza.
~olegg
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Trochę mała szyba z tyłu, ale to normalne w kombi. Kwestia przyzwyczajenia. Nie ukrywam, że lepiej widać np. w Zafirze, ale takie już uroki kombi.
~jacknn
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Widać jak trzeba, z tyłu z przodu, z boku. Nie mam problemów i nie potrzebuję zabawek w postaci czujników cofania.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
6,7
~jeden
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Wiadomo kombi, więc nie jest idealnie, ale pozycja za kierownicą wysoka i do przodu dobrze widać, resztę można wyczuć.
Opel Astra H Kombi