Lista ocen Opel Astra H (451) - Ergonomia

Na liście zabraknie 545 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł z mazowieckiego
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Trudny dostęp do przednich żarówek, trzeba dostawać się przez klapki w przednich nadkolach. Duży bagażnik, a po złożeniu tylnych siedzeń to wręcz \"lotnisko\". W moim opelku posiadam oryginalne skórzane, kubełkowe fotele, rewelacyjne trzymanie boczne!!!! Wersja COSMO!!!
~rafals
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Co do umiejscowienia przełączników itp. to super, niemiecka kultura wszystko od razu wiadomo. Problem z dodatkowymi schowkami, brak miejsc na: kubek, okulary, brak schowków w bagażniku, przez niskie umiejscowienie podłokietników w drzwiach, ciężko coś włożyć w schowki.
~Karol
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, niczego nie trzeba się domyślać. Rewelacyjne działanie dwuskokowych kierunkowskazów. Jeże kiedykolwiek będę zmieniał auto zabiorę ze sobą manetki kierunkowskazów. Przez 1 dzień miałem problem z przyzwyczajeniem się, ale teraz to już zupełnie inna bajka
~arka3
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Obsługa tylnej wycieraczki to jakaś pomyłka... trzeba ją za każdym razem wyłączyć. Trudna obsługa pokręteł nawiewu, są dosyć nisko umieszczone i mało czytelnie opisane. Regulacja w trakcie jazdy jest mało precyzyjna i wymagająca dłuższego oderwania wzroku od drogi.
~Gary
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń i fajerwerków. Inaczej prostota jak budowa cepa. Dla mnie podstawą jest sterowanie radia z kierownicy. Prawda jest taka, że na trasie \"miesza\" się w tych przyciskach sporo. Im więcej \"gości\" na pokładzie tym więcej mają roboty przyciski do przełączania stacji.
~Arek
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu. jest to nieprawdopodobne ale nie mam ani jednego uchwytu na napoje, a do tego kieszenie są za wąskie na większe butelki. Dlatego nie 5. W ostateczności można dokupić jakiś wieszany na wylotach powietrza. Fajne oświetlenie wnętrza i zegarów.
~Arti
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
No właśnie. Jeżeli chodzi o wnętrze to jest to co najbardziej podobało mi się w astrze. Bez zbędnych fajerwerków, płynnie, przejżyście i naprawdę ładnie. Piszę o wersji COSMO. Jedyny mankament to brak uchwytów na napoje i kompletny brak schowków (poza totalnym minimum).
~SE_PIK
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Tutaj wszystko jest tam, gdzie być powinno. Trochę przyzwyczajenia wymagają jedynie kierunkowskazy i obsługa tylniej wycieraczki. Poza tym OK. mam zastrzeżenia jedynie do schowków - dlatego, że po prostu ich nie ma (na telefon, napoje, okulary itd..)!
~krzysztof l. 29
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jest ok ale denerwuje mnie pokrętło świateł z lewej strony za kierownicą. Niemcy się już nie nauczą, że to jest nieporęczne. Fajna popielniczka na grosiki. Jeśli zamontujesz blokadę skrzyni biegów to jej kluczyk podpięty do kluczyka auta będzie Ci wchodził w nogę.
~PaulHopp
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jeśli chcesz przewieźć szafkę teściowej lub kobieta wyrzuciła Cię z domu, to auto jest dla Ciebie. Zmieści prawie wszystko, można się w nim wygodnie przespać (testowałem), a dzięki wyjątkowo wygodnym fotelom tyłek nie boli nawet po 700 km w trasie.