Lista ocen Opel Astra H (451) - Ergonomia

Na liście zabraknie 545 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej kolejne 3 lata
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
zależy co sie kupiło ja mam fotel regulowany w 8 pozycjach więc swoją znalazłem i mam 3 lata.brak schowków to nieprawdopodobny mankament tego auta.no nic nie ma w podłokietniku tylko ai tak tam jes srednio.plastki dobrze spasowane .i po 3 latach co dla mnie najwazniejsze nie skrzypią w ogóle nic ,
~Marcin
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Dobra chociaż rozbudowany układ sterowania klimatyzacją i nawiewem powietrza w niektórych modelach(w moim taki występuje)nie wszystkim może przypaść do gustu).Jak i obsługa komputera czy chociaż by słynne z tych modeli przełączniki kierunkowskazów.Wszystko jest jednak kwestią przyzwyczajenia.
~Boleslaw 52.
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
kerunkowskazy mi nie odpowiadaja ,mozna wrowadzic w blad wspoluczestnikow ruchu.regulacja klimatyzacja jet zbyt absorbujaca uwage.Zdecydowanie by sie przydal schowek na telefon,napoje ,okulary,ten w podokietniku nie zdaje egzaminu podobnie jak i sam podokietnik/otwiera sie ,utrudnia zmiane biegow/.
~x
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jest mnóstwo "bajerów", zupełnie niepotrzebnej elektroniki, a nie ma nawet gdzie odłożyć komórki czy okularów. Kompletny brak schowków! Wnętrze robi wrażenie nieprzemyślanego. Dodatkowo dosyć skomplikowana obsługa nawiewów (np. przełączenie klimatyzacji w tryb "eco" wymaga grzebania w funkcjach komputera)
~Gregor - Gdańsk
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Tu nie można oczekiwać luksusu... Mineło ponad 9 lat od premiery Astry II,i nadal jest produkowana! Wszystko na swoim miejscu.Udało mi się kupić radio Clariona (650 zl) które idealnie sie wpasowało we wnętrze....mam na myśli identyczny kolor wyświetlacza w aucie i radiu.Naprawdę wydląda idealnie.
~piotr00lodz
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Wszystko pod ręka, elektroniczne kierunki i wycieraczki da się spokojnie opanowac bez większego problemu i potem fajnie się to wszystko sprawdza w użytkowaniu. Sterowanie nawiewem i klimatyzacją mogłoby być trochę wyżej. Brak schowków i uchwytów na kubek (to mi najbardziej doskwiera). Plastiki ok.
~zawiedziony uzytkownik
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Serowanie nawiewami umieszczone zbyt nisko, tuz nad popielniczka, brak uchwytow na kubki, brak regulacji fotela kierowcy (tylko odchylenie oparcia), brak wzkaznika temp. oleju, fatalnie rozwiazana regulacja oswietlenia kokpitu, stacyjka pod dziwnym kątem, trzeba zaglądać za kierownicę zeby ją znaleźć,
~fiskusmati
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jest ergonomicznie. Wszystko jest pod ręką, kierownicę da się dobrze ustawić. Niestety producenci nie przemyśleli, że nie dali wskaźnika temperatury do auta z turbosprężarką. Trzeba sobie radzić wchodząc w podgląd serwisowy - tam już można odczytać temperaturę.
~dominus23
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Wykonanie pozostawia wiele do życzenia...bardzo szybko wyciera się kierownica, boczek drzwi w miejscu domniemanego podłokietnika oraz mieszek ochronny lewarka skrzyni biegów. Co do umiejscowienia przycisków i pokręteł oraz ich funkcjonalności nie mam zastrzeżeń.
~Martaglo
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, wszystko pod ręką, mam sterowanie w kierownicy więc tym bardziej jest komfortowo, lekki brak praktycznego miejsca na kubek lub puszkę coli, wprawdzie jest pod łokietnikiem, ale trzeba go postawić w pozycji pionowej, ale to takie małe niedociągnięcie