Lista ocen Opel Astra H (483) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 516 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kingoflife
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Klimatronic, to złudzenie. Ustawiając latem 21 st. za każdym razem możesz mieć inną temperaturę i mówię tu o podróży w trasie, np. 5-6h. Szkoda pieniędzy, lepiej wziąć manualną.
~bisiorekpl
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
nagrzewanie jak w piekarniku sprawia ze mozna otwierac dach nawet przy temp na \"-\" :) za to klima słabo chłodzi (jest sprawna i nabita) ale w cabrio klima schodzi na drugi plan
~Slawekch1971
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Wentylacja OK ale nagrzewanie wnętrza w zimę (-15 st).. Porażka.. To w końcu diesel.. Trzeba przejechać z 15 km żeby zaczeło grzać zwłaszcz jeśli stoi na dworku... Ale później jest OK
~K.K.
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Podczas deszczu szyby szybko odparowują, a klimatyzację sprawdziłem w trasie ( 860 km) w temperaturze ok 27 stopni na zewnątrz. Dawała radę już na 2 stopniu nawiewu
~michas0312
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
W zime przy 20 stopniowych mrozach trzeba bylo troche przejechac aby bylo cieplo ale przy normalnych temperaturach wsyztsko ok. Klimatyzacji jeszcze nie mialem okazji przetestowac.
~BOSTR
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Szybko się nagrzewa, co do klimy to nie wiem bo na razie jeżdżę tylko w zimie, szyby bardzo szybko odparowują a ogrzewanie tylniej po nagrzaniu się wyłącza automatycznie.
~sylwesterwo@o2.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Ogrzewanie, jak to w dieslu zaczyna działać dopiero po kilku przejechanych kilometrach. Automatyczna klimatyzacja ok, chociaż miała momenty, gdy wariowała trochę.
~aallen
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Tutaj bardzo duży plus. Sprawnie działająca klimatyzacja, wentylacja, i zwykły nadmuch. Szczególny plus dla błyskawicznego odparowywania szyb na najwyzszym poziomie nadmuchu (7)
~Opel Astra III
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Uzywam samochod o kilku tyg, wiec trudno mi jest ocenic jak zachowuje sie w zimie, ale w gorace dni potrafi porzadnie schlodzic kabine, z pewnoscia zasluga to klimatronika.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
~Badfineliner
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dmucha, ale coś zawsze nie tak, ciężko ogólnie oceniać samochód który ma prawie 400k przebiegu… u mnie buczy wentylator od 30% mocy w górę