Lista ocen Opel Astra H (483) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 514 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gomez
Hatchback 5d 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Klima choć manualna robi swoją robotę, silnik szybko się nagrzewa więc i ogrzewanie bdb, ponadto podgrzewane fotele i co ciekawe nagrzewnica w benzyniaku do odmrażania przedniej szyby zaczyna ją odmrażać po ok. minucie po odpaleniu.
~Daniel C.
Cabrio 1.9 CDTI 150KM 110kW
Nawiewy to chyba ktoś kto pracuje w oplu na stażu projektował. Powietrze ciężko wyregulować żeby leciało tam gdzie chcemy gdyż kratki wentylacyjne mają małe pole manewru. Do tego dochodzi psujący się kompresor klimy.
~Adam
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Tak jak powinno być w kabriolecie. Nagrzewa się bardzo szybko, zdjęcie dachu i pęd powietrza skutecznie schładza temperaturę. Klimatyzacja... Po co mi klimatyzacja skoro mogę zdjąć dach... nawet nie było mi dane z niej korzystać :)
~Tomasz
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
w zimę po przejechaniu kilometra już było czuć jak ciepełkiem dmucha a w lato wystarczyło ustawić auto i sam ładnie schłodził i później delikatnie tylko utrzymywał temperatur nie dmuchając ciągle w głowę jak u francuza
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
u mnie jest automatyczna jest super choć zlezienie włączania i wyłączania klimatyzacji to przez przypadek znalazłem bo tak to nigdzie nie ma napisane po prost trzeba wejsc w meni klimatyzacji i włączyć tak to nie ma przycisku
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Brak zastrzeżeń, klima działa szybko i sprawnie, szyby bardzo szybko odparowują, podgrzewane lusterka też dają radę w mroźne dni. Ogrzewanie jak to w dieslu - przy niskich temperaturach trzeba chwilę poczekać, zanim auto się zagrzeje.
~rutecki4
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto szybko sie nagrzewa, szyby w ogole nie paruja, super nawiew na przednia szybe. Brak podgrzewanych lusterek jest minusem, szkoda, ze ich nie dokupilem. Klimatyzacja dziala skutecznie, ma duzy zasieg temperatury. Latwe sterowanie.
~rafał bandyk
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
miałem problem z klima dokładnie z uszczelka i mi czynnik wyciekł ale koszt naprawy byl nie wielki. nagrzewa szybko i bez problemu nawet w zimie. jak sie ma na wiatrak na jedynce to z tyłu szyby zachodza para..
~Igor, 26 lat. i-gore@email.it
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Chlodzi i grzeje tak jak powinno. Nic dodac nic ujac. No moze wolalem bardziej precyzyjna regulacje predkosci wiatraka z poprzedniej astry, ale to byl klimatronic :)Tutaj reczna, 4-o stopniowa, aczkolwiek poprawnie dziala wszystko.
~mgdomesticus@interia.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
cicha praca dmuchawy nawet przy dużych prędkościach. Paruje dolna część szyby i wymiana filtra nic nie zmieniła(podczas zimnych jesienno zimowych,deszczowych dni) Wygląda ,że na dolną środkową część szyby nic nie dmucha.