Lista ocen Opel Calibra (207) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 399 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Calibra
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Przy 160 km/h złapałem poślizg boczny - pytanie brzmi: jakie auto nie wyląduje na dachu - odpowiedź: Calibra. Wyszedłem z tego bez szwanku i nie boję się nastepnego takiego "wypadku" :-))))
~janekbyd@go2.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Mam założone kompletne zawieszenie KONI. Auto zostało obniżone o 10 cm co było moim najgorszym błędem. (koła trą na nierównościach o nadkola). ale na trasie klei sie drogi niesamowicie.
~Cvietu cvietu@hoga.pl
Coupe 2.0 i Turbo 4x4 204KM 150kW
to co lubiłem najbardziej w tym aucie, jeżeli nie mogłem sobie dać rady z kimś na prostej to czekałem tylko na zakręty (rekord: na zakręcie ograniczenie do 40km/h ja miałem 140km/h No Problem!)
~Marcin B......
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
tu akurat jest wzorowo dobry zawias ,choć mugłby być ciut twardszy,świetne hamulce i układ kierowniczy .To połączenie daje wzorową pewność prowadzenia
~franc 26
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
doskonale polaczenie wygody ipewneg pokonywania zakretów,doskonaly uklad kierowniczy oraz hamulce choc abs móglby dzialac troche inaczej czuc ze jest starego typu
~łukasz
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
ma juz swoje lata dlatego nie jest idealnie ale ogolnie dobrze sie prowadzi jednak po tylu latach pojawjaja sie luzy kierownicze ale ogolnie przyjemnie sie jeżdzi.
~remik82
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Calibra posiada niskie zawieszenie-choć nie sportowe.Mimo tego nie byłem zmuszony jeszcze nigdy wymieniać amortyzatorów,więc daje rade na naszych drogach bez problemu
~Michal
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
na trase swietnie nadaje sie i daje calkowite panowanie nad pojazdem co bywa zdradliwe dla swiezych kierwcow na zakretach (nie czuc predkosci) ale na miasto tragedia .
~Wodnik
Coupe 2.5 i V6 170KM 125kW
Dobrze się prowadzi nie mam zastrzeżeń oczywiście jak ktoś wchodzi w ostry zakręt z dużą prędkością np. powyżej 140 km/h to może zaliczyć drzewko lub glebę a tego nie życzę
~calibrali
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
wiadomo pyta podlogowa i zawieszenie to konstrukcja z vectry a nie z porshe ale po zamontowaniu sprezyn 30 mm w dół dasie poszaleć szczgólnie w długich łukach...