Lista ocen Opel Calibra (207) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 399 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAMIL PICHURSKI
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Prowadzi się dosyć dobrze , ale na ciasnych technicznych zakrętach najchętniej pojechałaby prosto !!! ( dobra na autostradę i napewno nie na górskie serpentyny )
~maciejj ct
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
no ja to sobie sam to zrobilem. alu 17-cali z oponami 205/40/17 i sportowe zawieszenie supersport 60/40. gleba jak cholera ,czuje kazda dziurke.to tylko na autostrade
~zvirek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
niezbyt twardy (jak dla mnie:), komfortowy, a jednoczesnie swietnie sie prowadzi po winklach-zaslyga niezaleznego zawieszenia tylnych kol (na wachaczach a nie jakiejs badziewnej belce)
~Szabla97
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
sztywny w zakręty wchodzi w dużą prędkością bez problem kierwonica przy większej prędkości bije ale to już ma lata gdzieś malutki luzik może być
~osama83
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
autko super zachowuje sie w pokonywaniu zakrętów mozna smiało pocisnac po kretych drogach bez rozczrowania a z sportowym zawieszeniem to kosa...
~spark
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Układ jezdny jest jak dla mnie doskonały, ponieważ bardzo dobrze czuć zachowanie auta na drodze co sprawia że samochód staje się bardzo przewidywalny
~ A A CALI I
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
OPONY 225 JAK PRZYLKEJONY TU TO NASZE DROGI KONCZA ZAWIEDZENIE W DODATKU MIALEM SPORTOWE NIECH TO CHOLERA WEZMIE 3 RAZY ZBIERALEM ZDERZAK Z CHODNIKA
~stics2@o2.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Nie przechyla się na zakrętach, sztywne ale całkiem komfortowe zawieszenie, bardzo przewidywalne zachowanie i mało zużywające się na naszych drogach.
~Marko
Coupe 2.5 i V6 170KM 125kW
bardzo dobrze trzyma się drogi, napewno pomaga mu w tym ciężar auta 1350kg. Znakomicie zachowuje się na zakrętach przy dużych prędkościach

Usterki Opel Calibra

Opel Calibra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Shalashaska
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Układ jezdny jest jak na moją ocenę świetny.Auto naprawdę super trzyma się drogi,nawet przy bardzo dużych prędkościach sprawuje się wzorowo.