Lista ocen Opel Corsa C (829)

~djsatano@wp.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jest to idealne autko. Nie takie małe, dynamiczne i NIEZAWODNE! Bardzo oszczędne. Ma to o co mi chodzi w samochodzie czyli zamykam drzwi na parkingu i zapominam, że mam samochód :) o nic sie nie martwie, że coś puka, że mechanik, że tamto, że sramto. Rano przychodze wsiadam odpalam i jade. To jest to!
~opel corsa 1.3 CDTI
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Ogólnie bardzo ładna stylizacja ( chociaż wiadomo wszystko zależy od gustu ) . Opływowe kształty dodają z pewnością uroku temu samochodowi, a co do mechaniki to części stosunkowo tanie.
~Karol016POL
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Mimo swoich wad auto bardzo dobre, naprawdę warte polecenia każdemu kierowcy, zarówno tuż po zdobyciu uprawnień jak i dla każdego, kto lubi jeździć dość spokojnie. Jedynie radziłbym jakiś mocniejszy silnik oraz żeby to auto miało wspomaganie i klimatyzację. Naprawdę polecam.
~Beetle
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Pomimo dość poważnych acz niedrogich usterek jestem z auta bardzo zadowolony.
~Łukasz
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
jak zimny to głośno klekocze... Jak złapie temperaturę to może być... Bardzo dobra kultura jak na taki przebieg. Jak dla mnie odczuwalna jest turbodziura, ale nie przeszkadza to w normalnej jeździe raczej... (Silnik)
~Marek
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Auto mam od nowości. Corsie mija już 11 rok, a do serwisu zagląda tylko 2 razy w roku: raz na wymianę oleju, a drugi raz na zaplanowane naprawy.
~mib
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Szkoda mi się będzie z nim rozstać przy wymianie na nowszy. Świetnie się jeździ, brak problemów z elektryką. Wymiana żarówki to tylko 30 sekund! Trzeba wiedzieć coś o swoim aucie - np. Easytronic to automatyczne przelączanie, ale przekładnia manualna: przeciętny polski mechanik słyszy automat, to reaguje jak kot na wodę;) Trzeba wytłumaczyć \"specjalistom\", że to przekładnia manualna, a elektryka wybiera biegi, to później jest taki dumny,...
3,8
~Piter S
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Silnik pracuje rowno i cicho. Elastycznosc raczej kiepska, rasowa wiertarka. Przy tym przebiegu odpala z klekotem wtryskiwczy. Tak, tak to wtryskiwacze tak klekocza, u kolegi w 1.0 jest identycznie. (Silnik)
~Tomek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Samochód używa żona do jazdy po mieście, czasami wypad poza miasto. Jest to przeciętne ,małe, zwinne auto. Do tej pory nigdy nas nie zawiodło. Spalanie zadowalające (6,5l). Części i koszty utrzymania na przeciętnym poziomie. Ogólnie jesteśmy z posiadania corsy c zadowoleni.
3,6
~badi
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Jeśli auto ma Ci służyć do jazdy tylko na zakupy max 10 tyś km. rocznie to ok, do innej eksploatacji się nie nadaje