Lista ocen Opel Corsa C (829)

2,2
~grigorij
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
To autko jest po prostu żadne. Kosztująca podobnie Fabia jest znacznie większa i lepiej wyposażona, a do tego znacznie mniej awaryjna. Świat się kończy! skoda lepsza od opla! Podobno corsa II była znacznie lepsza...
~Włodek
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Silnik doskonały, bardzo elastyczny, Dźwięki z silnik to miodek dla kubusi puchatka!! Silnik 16V działa jak wyścigówka, obroty dostarczane przy 2500tys.obr/min przy załączeniu większej ilości cylkindrów są super!! Ruszanie?? hehe...Prześcignie każdego!! wszyscy zostają w tyle... Tego niemożna nigdy w życiu nazwać mułem... (Silnik)
~topol - topol5@wp.pl
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Jak na auto za te pieniądze i to jest OK. Jeżeli ktoś chce kupić małe auto na naprawdę warto się na CORSą zastanowić. Jedyna wada to twarde zawieszenie, które naprawdę daje w kość.
~mehow78
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
z auta jestem bardzo zadowolony. swietny silnik, do tego polska produkcja:) dobry uklad zawieszenia, swietne wspomaganie, pakowny bagaznik, bardzo duzo miejsca dla pasazeroow (jak w tym segmencie aut). polecam w kolorze ´aztec gold´ - nietuzinkowy wyglad:)
~hugggo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Wiel osob moze odnies wrazenie ze naslal mnie tu ktos z konkurencyjnej marki ale wydaje mi sie ze piszac o wadach moja ocena jest cenniejsza dla ewentualnych nowonabywcow. Zreszta wszystko inne czego nie opisalem jest OK. Swiadczy o tym fakt ze mam ja 1,5 roku i nie wiem jeszcze gdzie sie otwiera maske silnika :) Moze sie tu naraze co poniektorym ale drugi raz bym jej nie kupil bo uswiadomilem sobie ze potrzebuje mocniejszego wozu. Jednakze...
~munpak
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Do miasta ? Konkurencję stanowić może jedynie Yaris. Tyle że Toyota jest ok 4000zł droższa. Róznic nie widać. Na polskich drogach prędzej czy później coś się zepsuje w kazym samochodzie. Nie ma siły.
~Azzia
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Super autko do jazdy po miescie, od czasu do czasu wypady za miasto lub trasy do 500 km. Auto b zadbane i bede nim jezdzila az do zlomowania. Juz w stacji diagnostycznej chcieli kupic ode mnie za wiecej niz dalam.
~Groncz
Hatchback 1.4 ECOTEC 90KM 66kW
Dobrze i pół. Całkiem przyjemne autko, ale jak dla mnie tylko do miasta. Moglo by palic odrobine mniej.
4,1
~PABLO
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Uważam auto za bardzo dobre dla ludzi którzy potrzebują je do jazdy na co dzień, auto potrafi zadowolić się małą ilością paliwa i jest praktycznie bezawaryjne.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C
5,6
6,9
~elvis
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
autko jest dość przyjemne, polecam szczególnie dla początkujących, oraz jako samochód dla rodziny z jednym dzieckiem. Jak na tą pojemność - dość dynamiczny. Mógłby być troszkę bardziej zwrotny, ponieważ ze względu na swoje rozmiary można go zaliczyć do samochodów miejskich. Jeśli nie szukamy pojazdu do ścigania się na szutrze :) to możemy przez długie lata jeździć nim po zakupy i odwozić dzieci do szkoły :)