Lista ocen Opel Corsa C (829)

3,5
~Rutek (mrutek@wp.pl)
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Coś niedobrego dzieje się z Oplami (w Polsce?) - to już nie jest ta sama marka co kiedyś. Ale merc też nie. A serwisy autoryzowane? Ja też jak chcę komuś kit wcisnąć to mówię: ten typ tak ma. Nadaje sie wyłącznie jako sużbówka i to nie do wszystkiego, o ile ma się zawsze coś w zapasie. Z jednej strony przyjemny, z drugiej zbyt drogi i awaryjny.
~viggo@op.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jeżeli nie martwisz się o zbyt duże (moim zdaniem) zużycie paliwa i o mały bagażnik to możesz Corsę C 1.2 kupować.
~ARTURO
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Powiem tak auto warte kupienia ze względu na silnik trwałość i ekonomiczność. Do jazdy po mieście i po za nią ja tym byłem autem w Holandii jednym ciągiem z dwoma postojami i nic mnie nie bolało. Do siedziska naprawdę trzeba się dobrze dopasować pod siebie to podstawa. Powiększyła mi się rodzina i jestem przed kupnem auta większego i mnie serce boli na myśl że muszę go sprzedać. Kombinuję co tu zrobić by tego nie robić. To auto jak o...
~Łukasz lpobieglo@o2.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Fajne autko,solidnie zbudowane,podczas jazdy ma sie wrażenie jazdy większym autem,nieżle wybiera nerównośći,dobrze sie trzyma drogi,nieżle hamuje ,wspomaganie kierownicy zmienia siłe w zależnośći od prędkości jazdy,mam wersje N-Joy także wyposażenie jest niemal luksusowe jak na ten segment,klima dobrze chłodzi,ale jest straszny spadek osiągów i wzrost zużycia paliwa jak sie ją włączy.
~toshirskij
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Ogólnie oceniam auto na dobre. Przyjemnie się jeździ. Poszaleć za bardzo się nie da, ale to nie jest auto sportowe. 130 km/h na A1, A2, A4 - trochę więcej pali, może z 6l/100km, ale komfort jest zachowany. W książce serwisowej piszą, że Vmax to 155 km/h, ale moje max to na razie 150 km/h. Auto ma 10 lat i ma prawo mieć problemy z zawieszeniem, więc tego nie ruszam, poza tym, że parę razy potraktowałem Corsę jak Fronterę :P W mieście jeździ...
3,2
~jurek035
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
samochodzik przecietny podobnie jak moja ocena - tylko jako auto miejskie
4,1
~Allo
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Auto bezproblemowe, komicznie tanie w użytkowaniu, mało awaryjne. Niestety średnie prowadzenie, słabe wyciszenie. Idealne do miasta jako niezawodne wozidło. Wykończenie średnie bądź nawet słabe, mało wygodne fotele
~Mateusz Wrocław
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
podsumowując wszystkie wady i zalety auto naprawdę godne uwagi. Mimo iż szukałem czegoś w zupełnie innym segmencie to z kupna tego auta jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam osobom które chcą przejechać bezproblemowo samochód bez charakteru
~darek
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jeśli potrzebujesz małego uniwersalnego autka, który będzie bezawaryjny, ekonomiczny i przy tym całkiem ładny, to CORSA jest dla Ciebie! Mimo swoich wad i tak jest bardzo dobrym samochodem. Gorąco polecam!
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C
5,6
6,9
2,7
~romano-ruda-sl@o2.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
nigdy więcej opla-nawet za dopłatą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!