Lista ocen Opel Corsa C (829)

~cz@rek
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Naprawde porządne autko które daje dużo frajdy z jazdy zarówno po mieście jak i po trasie, bez awaryjne i przyzwoitymi osiągami.
2,9
~yarecki@gazeta.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Jeżdżę bardzo dużo - średnio miesięcznie 6´000 km. Pomysł, aby tym autem uszczęśliwiać osoby, które stukają takie ilości km jets niepporozumieniem. Co do marki, na pewno prywatnie NIGDY tego badziewa nie kupie. Jedyna zaleta to zawieszenie - odporne na nasze drogi i bardzo dobrze trzymające pojazd.
~FajaR
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
SUPER!!! Przestronny (jak na klase B), niezawodny (wizyty w serwisie tylko na przeglądy), bardzo bezpieczny (przy około 50km/h dzwon centralnie w słup i skończyło się na nosie bolącym od odpalonej poduszki, nawet chłodnica nie została uszkodzona).
~ag1234
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Ogólnie samochód oceniam jako dobry. Jak się ma więcej kasy to się kupuje coś lepszego. A więc, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
~Adrian
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochód posiadam od 4 tygodni i jestem niezmiernie zadowolony z całokształtu.
2,5
~suchyras
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Gdybym mial kupować miejski samochód za cene za jaka można kupić corse c kupiłbym coś innego i nawet lepiej wyposarzonego
~Korsiarz na zawsze
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
minusy - na razie spalanie - wsteczna wycieraczka nie ściąga wody ale ją rozmazuje - trochę głośny silnik plusy - super się parkuje (mały i wszystko widać- prawie:)) - dynamiczny - fajny do miasta i na trasę - przestronny w środku... - cena najlepsza na rynku (i dealerzy otwarci na negocjacje:) - skuteczne... - ładny!!! wybierałem długo i nie żałuję
~AS
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Swietny silnik. Biorąc pod uwagę masę pojazdu i małą moc silniczka, to elastyczność jest doskonała. Nawet na 4 biegu czuć że samochód rwie się do przodu. Zdecydowanie lepiej niż lżejsze Clio z 1.5 dCi 67KM. Silnik nie jest tak cichy i nie pracuje tak gładko jak w Clio. (Silnik)
~r.kida@nosterpharma.eu
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Tak jak pisałem to moja druga Corsa C. Zdecydowałem się na nią dlatego, że pierwsza służyła mi cztery lata bez jakichkolwiek problemów. Obydwie są narzędziami pracy i obydwie w tej roli świetnie się sprawdzają.Są ekonomiczne, w miarę bezpieczne i komfortowe.Nigdy nie odmówiły posłuszeństwa i wzorowo znoszą codzienny poligon jakim są polskie drogi.
~robert.krol@gazeta.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Moje opinie nie są może do końca obiektywne, bo krótko nim jeżdze a po drugie przesiadłem się z SC. Podsumowując niezły samochodzik, z bagażnikiem umożliwiającym spakowanie się nawet na dłuższy wyjazd dla 4 osób. Kupiłem egzemlarz z 2002r z dużym rabatem (razem z PZU za samochód z ABS, ES, CZ, 2xPP, radio CD, klima, metalik dałem 41000PLN) wię według mnie stosunek jakość cena bardzo OK. przy normalnej cenie tego auta ok 47000PLN z PZU...