Lista ocen Opel Corsa (2444)

~grezur
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Za całokształt stawiam 3. Typowy średniak. Kilka denerwujących drobiazgów ale też kilka zalet. Nic poniżej przeciętnej ale też nic ponad przeciętną. Dobry do miasta ale w trasie niewygodny, kiepsko wyciszony i niestabilny. Przyspieszeniem też nie grzeszy.
3,1
~grezur
~022com
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Idealne auto na miasto, które sprawdzi się też w trasie. Prowadzi się je banalnie prosto, nie jest za szybkie, ale można też poszaleć. Wnętrze, jest przytulne, fotele są całkiem wygodne, duża ilość \'schowków\' pozwala utrzymać wszystko w porządku. Gorąco polecam Corsę, jeżeli chcesz kupić, solidne, bez usterkowe auto:)
2,9
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Auto się sprawdza - jest ekonomiczne i dość tanie w utrzymaniu. Niestety wiek robi swoje - auto 10 letnie nie jest bezawaryjne i wyjazd w dłuższe trasy jest ryzykowny (kiedyś zepsuł mi się 40km od domu i trzeba było czekać na holowanie). Jednak jest to mały i przyjemny samochód sprawdzający się jako auto do dojazdu do pracy dłuższych odległości. Nie polecam na autostrady (większe spalanie i hałas).
~viwaro
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
W moim egzemplarzu przez 45 tyś mojego użytkowania popsuły się teleskopy tylnej klapy i zasoliły się bębny tej zimy (brrrr), ponadto na 60 tyś wymieniono łączniki stabilizatorów (serwis zlokalizował usterkę) choć ja nic nie słyszałem w zawieszeniu. Super autko dla pary ewentualnie + 1, Super dynamiczny silniczek, cichy i zrywny, bajeranckie zawieszonko. Naprawdę polecam zadbany egzemplarz po serwisie, myślę że posłuży długo i bezproblemowo....
~marcin
Opel Corsa D
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
oceniam na dobrze, jest to idealny samochód jak dla mnie na tą chwilę, przede wszystkim jest nowy bo mam dośc warsztatów i usterek tych naszych bezwypadkowych używek z niemiec, pali w miarę, przyspiesza jak trzeba, nie pojedzie się za szybko to i mandatów się nie płaci, mieszcze sie w niego, no jak dla mnie jest ok.
~krriiss
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Corsą śmigam od 4 lat jest to wersja sport wyposażona w kubełki, obrotomierz,lotkę na tylnej klapie + pakiet gsi (zamontowany fabrycznie wygląda identycznie jak wersja gsi), po za tym el.szyby, szyber, abs, czyli nie jest źle na trasie mnie nigdy nie zawiodła, zwinna, szybka i jakoś wygląda na zewnątrz jak i w środku dobrać ładne alu i będą się oglądać ja mam 15\' 195/50 zmieniają wygląd całego auta na 13 zimówkach nic szczególnego. Ato godne...
4,1
~SETH82@o2.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Jak dla mnie idealne autko. Potrzebowałem czegoś taniego, zwinnego, ładnego i ekonomicznego i znalazłem - Opel Corsa 1.5 TD. Tankuję ropę za 50 zł i starczy mi na 250 km w trasie i niecały tydzień jeżdżenia po mieście. W mieście mieszczę się tam, gdzie inne duże samochody już nie potrafią, a i ma to autko moc, dzięki czemu czasami można na trasie zaszaleć i wyprzedzić... rowerzystę ;)
2,9
~devid
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Autko bardzo dobrze wykonane szczególnie w środku, jednak zawieszenie, ukł. kier. i silnik to porażka. Częste i wcale nie takie drobne usterki to codzienność. A przez duperele można sobie sporych kosztów na trasie narobić. Niezawodność tylko pod warunkiem jazdy po mieście.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa
5,4
7,1
8,3
3,8
~kamien007@gmail.com
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Samochód bardzo przyjazny. Wystarczajacy duży dla normalnego faceta, Przyjemny w prowadzeniu a w wersji ELEGANCE bogato wyposażony. Fajne auto do codziennych dojazdów do pracy i do jazdy po mieście. Poza miastem przydałby sie wiekszy, mocniejszy i przede wszystkim bardziej elastyczny silnik. Ogólnie prawie bezawaryjny.
Opel Corsa