Lista ocen Opel Insignia I (278) - Widoczność

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raczek89
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Przód znakomicie!! Lusterka pierwsza klasa, dość duże także wszystko bardzo dobrze widać. Niestety tylnia szyba jest tylko \"prowizoryczna\" ale jak ktoś jest dobrym kierowcą to bez problemu da sobie radę a w szczególności, że mamy również z tyłu czujniki.
~vanoss
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Nie mam uwag może poza tym, iż lusterka zewnętrzne mogłyby być trochę większe. Przyzwoite reflektory ksenonowe AFL. W tej klasie nie zaszkodziło by aby choć jedno lusterko obniżało się przy włączeniu wstecznego biegu.
~lukasz_dry
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
To krowa, ale szybko mozna sie przyzwyczaic i parkowac na milimetry. Pomocne sa czujniki parkowania, ktore Opel oferuje w standardzie. Widoczność w przód ideala, a dzieki doskonalemu systemowi oswietlenia w nocy jest jak za dnia.
~Hans Vort
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Słynna tylna mała szyba ogranicza nieco widoczność. Kwestia przyzwyczajenia - po pół roku dla mnie starcza - nauczyłem się jazdy z pomocą luster bocznych, manewrowanie na parkingu z użyciem czujników załatwia sprawę.
~Michał
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Widoczność do przodu i na boki dobra. Do tyłu ... no cóż musiałem się długo przyzwyczajać patrzeć przez judasza w tylnej szybie , ale lusterka boczne + czujniki parkowania po przyzwyczajeniu się dają poczucie bezpieczeństwa
~HargKrak
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Napisano o tym wiele. Do przodu i na boki bez uwag. Do tyłu tragedia. Bez czujników cofania (które powinny być w standardzie każdej wersji) stajemy się potencjalnymi, regularnymi klientami warsztatu blacharskiego.
~~BEN~
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
No, to jest słaby punkt tego auta, choć jeśli się ma tego świadomość, to trzeba kontrolować boki i tył częściej niż normalnie. Pochylanie lusterka przy cofaniu b.przydatne, jak również doświetlenia boczne b. pomocne
~Niezadowlony użytkownik
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Do tyłu beznadziejna przez opadającą linie dachu i grube słupki b i c. Dodając do tego fakt, że samochód jest długi, na ciasnych parkingach wyjazd tyłem nie należy do najprzyjemniejszych.
~Isia2009
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Wąskie okienka z tyłu. Grube słupki. Szeroka maska itp. Czujniki parkowania bedą dużym plusem choć po roku jazdy bez czujników nie przychaczylem nigdzie i można spokojnie jechać w miasto.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu