Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Auto ma 10 lat i cierpi na dolegliwości wieku dojrzałego.Trochę \"skrzypi\".Poprawiałem mocowanie tapicerki drzwi, bo fabryczne mocowania odkleiły się. Choć wymieniłem pompę ABS-u latem jak stoję w korkach zapalają się kontrolki TC i ABS-u.(jest to irytujące).
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Jeszcze ani razu mnie nie zawiodła na trasie . Pomimo wieku auto nie bite nie kombinowane z polskiego salonu od 1 właściciela serwisowane w oplu , wszystko orginał wiec żadnych niespodzianek warto było dać prawie 15 tys.za ten spokój .
~Grzegorz
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Samochód jest nowy(roczny). W tym czasie przepaliło się podświetlenie klawisza świateł awaryjnych i raz ugrzęzła płyta w odtwarzaczu CD. Jednak radio i kasety działały normalnie.Naprawa sprzętu trwała 6 dni, co jest dosyć dobrym wynikiem.
~Miś
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
coz na 15 lat i hmn... licznk pokazuje 230 tys wg. mnie samochod ma 350 tys, jest dobrze, aczkolwiek psuja sie duperele, ktore denerwuja- sprsykiwacz, klamka, wlacznik swiatel przeciw mglowych, drobne wycieki oleju
~Chicano@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Narazie bez żadnych niespodzianek, ale przy tej ilości dodatków proporconalnie ma sie co psuć, duzo elektroniki i nie zdziwią mnie ewentualne defekty. Szczególnie zwróćcie uwage na szyberdach, najlepiej sporadycznie używać.
~Zet
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Przez 2 lata i 50 000 km, nie licząc części eksploatacyjnych wymieniłem : Drążek stabilizatora prawy - 60 zł Zawór trójdrożny nagrzewnicy - 120 zł Linka ręcznego - nie pamiętam ceny
~Siekier
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
zdarza się ich trochę, jednak używając ponad 10-cio letniego auta, trzeba się z tym liczyć, większość z tych usterek można samemu naprawić lub niewielkim kosztem
~Mazur
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Praktycznie niewidoczny staje się wyświetlacz komputera, silnik ma tendencje do przegrzewania. Po jamś czasie ok. 200 000 km przestaje sprawnie działć pilot od kluczyka.
~AgaMalbork
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Ciągle się psuje, i to wszystko po kolei. Jak nie pokrywa, to coś w silniku, masakra. ODRADZAM NIE KUPUJCIE TEGO GUW... BO PUŚCI WAS Z TORBAMI
~zan.jac@wp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Jak w każdym samochodzie coś trzeba przykręcić ,posmarowć , do czegoś zajrzeć , po prostu nic nie jest wieczne.
Opel Omega B Kombi