Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 (23) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Znowu wskażę na wiek.Wymieniłem czujnik wału,w przeciągu 3 miesięcy 2x pompę paliwa , termostat (najbardziej czasochłonna wymiana), pompę ABS-u (rozwalili ją podczas montażu instalacji LPG)
~Mazur
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
W zasadzie tylko dwa razy mnie zawiódł - rozpadł się wysprzęglnik hydrauliczny a rok później spadł pasek wielorowkowy i wszystko przestało działać. Naprawa zamknęła się w 250 pln za każdym razem.
~bimek
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
przez 10 lat 2 razy mi zrobil kuche ..... raz - padlo sprzeglo i pedal wpadl do srodka drugi raz - pekl przwod od chlodnicy i cala woda wyparowala radosnie na srodku miasta
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Dałem 4+ bo są napewno jeszcze lepsze auta ja miałem ich 26 jak na razie to mesia jest bezproblemowa bez poważnych i jakich kolwiek usterek .
~Miś
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
poki co jest ok, nic sie powaznego nie stalo, a samochod juz troche batow ode mnie dostal i znosi je dzielnie :-)
~Wojtek; wojciechmaciaszek@op.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
nie ma wiekszych awarii, tylko szkoda ze wymiana swiec i kabli nie obejdzie sie bez sciagania kolektora dolotowego.
~Omega 2.5 V6
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Zawieszenie dobrze znosi nasze drogi, a silnik, jeżeli wszystko wymieniane jest na czas nie powinien nas zaskoczyć
~Draco67
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
elektryka ale drobiazgi , rozprogramowywanie się pilota z powodu stanu naszych dróg podzespoły zawieszenia
~jarka7@gmail.com
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
nawalil mi bloczek [plata abs i tc] nie wem co roboc,nie pracuje mi abs i wspomaganie antyposlizgowe

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~R.C
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
jak nawali cewka wysokiego napięcia- nie jechać !!! bo rozwali kolektory i wiele innych rzeczy
Opel Omega B Kombi