Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~doprze
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Żadnych rewelacji nie ma. Klima pomaga usunąć wilgoć z szyb, szyberdach sprawnie wymiania powietrze w kabinie, klima chłodzi, tylko żeby szybciej nagrzewnica grzała... ale na pocieszenie miałem podgrzewane fotele
~Chicano@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
W normie. Ale mogło by być nieco lepiej. Być może pokaźna przestrzeć środka uniemożliwia sprawną wentylację i odparowanie wilgoći. Ale można wypracować sbardzo skuteczny system (kilka prostych praw fizyki) :)
~Grzegorz
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Dobrze chłodzi i grzeje , ale miewa problem z utrzymaniem odczuwalnej temperatury w zależności od prędkości jazdy i warunków zewnętrznych. Sprawnie działa odparowywanie szyby przedniej, a tylna praktycznie nie szroni się
~KRY
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Szyby lubia sobie zaparowac, 2 strefowe ogrzewanie sprawdza sie bardzo dobrze, klimatyzacja dziala elegancko i chlodzi mocno (zuzycie paliwa wieksze o 1 - 1,5L)
~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Dwustrefowy klima-tronik sprawuje się rewelacyjnie.Czy zima czy lato zawsze 21 st.C. Do tego podgrzewane fotele oraz tylna kanapa i szyberdach na lato.
~izirybak@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
ZIMA Duże auto: nagrzejwa się po ok 3-4 km [listopad] LATO - klima działa super. WILGOTNE DNI - troszkę szyby parują.
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Mam klimatronik 2 strefowy i jeżdze na opcji automat cały czs jest bosko chłodno latem ciepło i sucho w deszcz i zimą .
~AgaMalbork
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Ciągle się grzeje, trzeba jeżdzić na włączonym ogrzewaniu na maxa- w lato tragedia !!!
~Siekier
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
mała wada, auto wolno się nagrzewa, nie wiem, czy to kwestia egzemplarza który mam, czy wielkości

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zan.jac@wp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
ocena dobra gdyż nie mam klimatyzacji i trochę szyby zachodzą ale za to jak grzeje zimą to bajka.
Opel Omega B Kombi