Lista ocen Opel Vectra C (543) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 428 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek - VC
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
auto doskonale się słucha jak je prowadzimy:) nie rzuca nim, nie zjeżdża bez potrzeby.. zadowalająco. aaa.. i tani w utrzymaniu.. kompletny rozrzad to 420 zl bez robocizny..
~smk
Hatchback 2.0 turbo ECOTEC 175KM 129kW
Tyłkiem nie zarzucisz ;) Przy szybkim pokonywaniu zakrętów auto ładnie się trzyma drogi. Ale jako że zawieszenie jest usztywnione to na dziurach nie jest już przyjemnie.
~Marek J.
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Auto trzyma się drogi jak przyklejone. W Polsce radzi sobie z dziurami oraz z gorkami. Za granicą np. w Niemczech można poszaleć na autostradzie będąc pewnym samochodu.
~stebor
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
GTS, więc trzyma się drogi jak przyklejony ale w mieście na kiepskich dorgach jest zdecydowanie za twardo. Założenie sprężyn od sedana rozwiązuje problem twardego zawieszenia.
~sawer30
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Moje auto ma 230.000tyś na oryginalnych częściach,jak kupiłem wymieniłem banany z tyłu,końcówki drążków,gumy stabilizatora.Na dziurach trochę toporna i mało komfortowa.
~ghetto.pimp
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
pewnie nie idealny ale dla mnie najlepszy jaki miałem przyjemnosć wypróbować. dobry w zakrętach i nawet wygodny a porównuję do lincolna town car. samemu było mi cięzko uwierzyć
~lotos
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
zawieszenie wybiera dobrze nierówności chociaż mogło by byc mniej sztywne mimo wszystko konfort jest na wysokim poziomie na równej drodze bez polskich dziur auto płynie
~bart
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Po poprzednich japoncach odczuwam inna prace zawieszenia, jest troche mniej komfortowe ale tez 18\" kola robia swoje ;) Za to autko wyglada super :p daje 4 gwiazdki
~BMW
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Komfortowy. Wolę zawieszenie bardziej bezpośrednie jak w BMW, ale jest lepiej niż w Mercedesie tam buja jak na łodzi. Vectra jest pomiędzy tymi chatakterystykami. W sumie jest OK.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wicias
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
jedyne co można napisać to to ze jest do najbardziej precyzyjnych nie należy aczkolwiek da się utrzymać kierunek jazdy, ale o bardzo szybkim pokonywaniu zakrętów raczej zapomnijcie