Lista ocen Opel Vectra C (543) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 428 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krasy zwierz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto prowadzi się pewnie, dobrze trzyma się drogi. Zawieszenie dobrze znosi polskie drogi a jego naprawa nie pustoszy portfela. Większość jednostek ma problemy z nieszczelną maglownicą.
~RxFx
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Zawieszenie zdecydowanie nastawione na komfort, co oznacza że nie jest to samochów dla osób lubiących dynamiczną jazdę w zakrętach. Z drugiej strony długie trasy można pokonywać bez zmęczenia.
~Grzegorz
Kombi 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Jak go kupiłem wymieniłem wszystkie gumy w zawieszeniu. Od tego czasu przejechałem ponad 120.000 km i nadal jest OK. Denerwują mnie tylko opony niskoprofilowe. Na warszawskie dziury to zły pomysł.
~Kozionek
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
no to chyba nigdy nie była mocna strona Vectry. Choć wydaje się że GTS ma pochylenie kul w większym negatywie, co sprawia że jest względnie normalnie:D ale przy szerokiej oponie, ja mam 215 i jest miło:D
~Kozionek
~longmen123
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Układ jezdy super. Auto doskonale trzyma się drogi. Wchodząc ostrzej w zakręt nigdy ni doświadczyłem problemów ze sterowalnością. Dodatkowo ESP na śniegu naprawdę sprawuje się znakomicie
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Uklad jeszny spisuje sie zadowalajaco na naszych drogach przez okres pieciu lat wymienilem tylko laczniki stabilizatorow i ustawialem geometrie kul tylnych,ten typ lubi tak miec z ta geometria
~dedis
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Mimo że GTS to nie jest specjalnie twardo. Auto całkiem przyjemnie się prowadzi mimo elektrycznego wspomagania (awaryjnego). Bardzo przyzwoite hamulce. Zawieszenie dość ciche, ale delikatne.
~inifinitti2
Hatchback 2.0 turbo ECOTEC 175KM 129kW
nie mam sportowego zawieszenia ale to chyba ogromny + na naszych drogach. Żona ma GTSa i trzyma się prawie jak gokard. Ten mój ma miększe zawieszenie i przez to bardziej komfortowe. Dla mnie super.
~fredek
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Nie na polskie drogi sypie się szczególnie po jeździe w mieście na szczęście ceny oryginałów są w rozsądnej cenie, na zamienniki nie ma co wydawać pieniędzy bo po 10 tyś jest taka sama lipa