Lista ocen Peugeot 307 II Kombi (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Look7
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Komfort jest fajny. Przyjemnie się jeździ tym samochodem. Trochę mnie wkurza niewielki hałas z elektrohydraulicznej pompy wspomagania i czasami niewielkie hałasy z przedniego zawieszenia, ale po wymianie łączników stabilizatora można to pominąć. Pozycja za kierownicą i podróżowanie tym samochodem to bajka. W porównaniu z Passatem którego wcześniej miałem jest trochę inaczej, ale równie dobrze, może nawet lepiej.
~Grzechotnik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Trochę ciężko wyczuć na początku koniec i tył autka, z kabiny wydaje się, że już dotykasz zderzakiem drugie autko a jak wyjdziesz na zewnątrz to jeszcze jest dużo miejsca. Nie mam czujników parkowania, ale gdyby było to przydałyby się. Z za kierownicy widoczność dobra, dość mocno przeszklona kabina.
~Marek
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Duża, panoramiczna wręcz przednia szyba, oddalona od kierowcy, daje wrażenie jeszcze większej przestrzeni. W mieście pozwala zatrzymywać się przed światłami bez konieczności garbienia się przy kierownicy. Lusterka boczne mogły być co prawda nieco większe, ale jest ok.
~chab7
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo dobra widoczność. Wszytko przeszklone łącznie z dachem, czyli nawet gwiazdy widać. Na początku myślałem że to taka kicha, ale fajnie w ładny dzień odsunąć roletę i dzieciaki mogą sobie podziwiać niebo. Bardzo przyjemnie się tak jeździ, prawie jak kabriolet.
~halloweed
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Linia szyb umiarkowanie nisko przez co widoczność dookoła jest ok. Odjąłem jedną gwiazdkę za słupki A, które ograniczają widoczność przy zakrętach. Lusterka boczne w "dziwnym" położeniu blisko kierowcy - trzeba się przyzwyczaić i jest ok.
~codenamepawel
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Widoczność bardzo dobra, pomimo gabarytów szyby i lusterka zapewniają możliwość rozejrzenia się na wszystkie strony, dodatkowym plusem jest wsteczne lusterko fotochromowe, które przyciemnia się kiedy ktoś z tyłu świeci mocno po tylnej szybie.
~Robustboy
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Chyba coś musi być ze mną, bo przednie słupki bardzo mi przeszkadzają, a dwie inne osoby uważają, że nic im w 307 nie przeszkadza. Widocznie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) Widoczność do tyłu i na boki wystarczająca.
~Darek
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Jest ok zarówno do przodu jak i do tyłu. Na początku musiałem się przyzwyczaić do przedniej szyby, która jest mocno pochylona. Jeżeli coś położę na szybę to trzeba się odpiąć i mocno nachylić, żeby do wyłuskać.
~brudi@o2.pl
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
do przodu byłoby bardzo dobrze gdyby nie szerokie słupki, które przeszkadzają przy ostrych skrętach, czasami trzeba się specjalnie przyglądać czy pieszy się nie schował za nimi, na boki i do tyłu bardzo dobrze
~tomko9@wp.pl
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Słaba widoczność do tyłu (w końcu to kombi...). Do przodu problem z oceną odległości przez \"garbatą\" maskę. Widoczność ograniczona przez przednie, dość grube słupki (kwestia przyzwyczajenia).
Peugeot 307 II Kombi