Lista ocen Peugeot 405 I Kombi (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Sporą wygodą są wszelkiego rodzaju lampki poumieszczane niemal wszędzie. Z przodu i z tyłu mamy po jednej lampce mogącej świecić w dół lub pod ukosem. Dodatkowo z przodu jest jeszcze jedna lampka świecąca na pasażera, kierowcę lub pomiędzy nich. Lampkę znajdziemy też w bagażniku. Radio posiada ciekawą podnoszoną osłonkę która niczego nie utrudnia a zamknięta sprawia wrażenie że jest to zwykły element tapicerki a auto niema radia. Ilość...
~piciapd@interia.pl
Kombi 1.9 105KM 77kW
Nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia, ale jak dla mnie wszystko jest pod ręką. A jak się ma el. szyby , el. szyberdach i el. podgrzewane lusterka to można sie poczuć jak w Mercu.
~majkel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Typowa dla francuskich aut. Bez zastrzezen. Jedynie co mnie drazni to to ze trzeba sie wychylac zeby wsadzic V bieg;/
~Grzegorz
Kombi 1.9 105KM 77kW
przy dłuższej jeździe (600-800km) bolą mie barki i brak podłokietnika( w szczególności w automacie) daje sie we znaki
~Darass dondragondarson@tlen.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
klakson w drążku przełącznika to kwestia przyzwyczajenia i jest to generalnie dobre rozwiązanie - nie trzeba odrywać rąk od kierownicy
~Yakoob
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jestem przyzwyczajony do francuskiej ergonomii, dlatego wysoko ją oceniam. Obsługa osprzętu intuicyjna.
~dzinek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wydje mi sie, że nie ma sie d oczego przyczepic chyba że o czymś zapomniałem
~Gołochowicz
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Brzydki, twardy plastik a poza tym wszystko na swoim miejscu.
~pozuc@kredytbank.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Miły... jak każdy francuz ma parę patentów
~Omiot
Kombi 1.9 D 70KM 51kW