Lista ocen Peugeot 508 I SW 1.6 THP 156KM 115kW 2011-2014 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek Katowice
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Ergonomia - \"wymaga przyzwyczajenia\" jak piszą, co znaczy że jest kiepska. Wady? małe rolki na kierownicy do zmiany np widoku ekranu (lewa) czy stacji radia (prawa) źle usytuowane, bo w skręcaniu często zmienia się wszystko przez muskanie ich dłońmi. Powinny zmienić się miejscem z guzikami + i - które są niepotrzebnie bliżej środka. Tempomat za daleko od palców, a guziki/funkcje nie wiem po co powtarzają się na desce i kierownicy. Tempomat...
~Anselmo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Wszystko na swoim miejscu - łatwo się nauczyć obsługi i sterowania z kierownicą. MINUS - otwierany mini podłokietnik tylko od strony kierowcy. Nie ma na tunelu głównym żadnego miejsca, gdzie możnaby położyć chociażby komórkę. Uchwyty na kubki - wysywane - są zamontowane pod ekranem - niestety, to powoduje, że zasłaniają chociażby nawigację. (na szczęście navi można obserować na panelu przed kierownicą. Duży plus za szklany dach.
~Peter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo małe schowki, do tego w podłokietniku nie zmieścimy nic. Nie ma gdzie odłożyć telefonu. Sterowanie systemami jest intuicyjne, jednak sam system multimedialny działa niewiarygodnie powoli. Sterowanie w kierownicy jak dla mnie bardzo trudne w obsłudze bez odrywania wzroku od drogi. Tragiczna tylna kanapa, nie idzie wysiedzieć jako pasażer.
~Ml
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Niektórzy narzekają na brak miejsca na kubki w standardowym miejscu oraz na brak miejsca na np. komórkę. Początkowo też mi tego brakowało ale uchwyty na kubki znakomicie się sprawdzają, mając zestaw głośnomówiący telefon można schować gdziekolwiek. Minus za mały schowek w podłokietniku w dodatku chłodzony.
~roman112
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Brakuje schowków troszeczkę, za to funkcje niektóre można uruchomić w 3 miejscach na raz. Wieczorem konsola świeci jak w samolocie, pięknie to wygląda, jazda jest przyjemna, wszystkie podświetlenia działają, powinno być 5, ale 3 bo telefon nie za bardzo wiadomo gdzie położyć ;)
~Kenji
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Osobiście odpowiada mi to, co w 508 oferuje Peugeot-wszystko w zasięgu dłoni-,obsługa wszystkich funkcji auta podczas jazdy nie sprawia problemów;uchwyty na kubki są może w kiepskim miejscu-może to grozić nawet rozlaniem się płynu na konsolę centralną
~adam
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Świetny kokpit. Materiały doskonale. Czuć jakby to klasa Premium. Przysłowiowy pasek b7 się nie umywa. Super miejsca na kupki. Jak potrzeba to są jak nie to ich nie widać i nie zabierają miejsca. Mały minus to brak miejsca na smart fona. Żadnej półeczki
~Arek
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Niby wszystko pod ręką, ale żeby nie było gdzie odłożyć głupiego telefonu to po prostu wstyd. Schowek przed pasażerem to też jakaś pomyłka. Jest wielki, ale konia z rzędem temu komu z pozycji kierowcy uda się coś z niego wyjąć.
~piotrkolodziejczyk74
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Ja ne mogę przyzwyczaić się do przycisków na kierownicy. Zgłaśnianie. ściszanie radia mogłoby być w innym miejscu
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I SW 1.6 THP 156KM 115kW
7,8
~Piter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Dałbym doskonale, gdyby był schowek na okulary. Poza tym wszystko pod ręką i intuicyjne w obsłudze.
Peugeot 508 I SW