Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2011-2014 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Daję 5. Z tyłu w życiu nie jechałem. Z przodu jest świetnie. Regulacja foteli (elektrycza) robi robotę. Do tego fotele są bardzo wygodne. U mnie jest pełna skóra, bardzo przyjemna, łatwa w czyszczeniu, mięciutka. Nie jestem wysoką osobą (180 cm) ale lubię się rozwalić. Pasażerowie jadący z tyłu zawsze mieli przestrzeń. Może ci wyższi szorowali głową po suficie (dach opada do tyłu, pięknie to dla mnie wygląda, małe, przyciemniane szybki...
~Wojstar
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Miejsca całkiem sporo i z przodu i z tyłu. Nawet bardzo wysokie osoby (ponad 1.9 m) mogą siedzieć wygodnie na tylnych siedzeniach - na nogi miejsca dość, do sufitu też wystarczająco dużo miejsca (o tym wiele osób zapomina, np. w Nissanie Qashqai...)
~Willu
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jak na tę klasę samochodu przestrzenie nikomu nie zabraknie. Dzięki specyficznemu podcięciu trzecia osoba z tyłu nie ma problemu ze stopami. Duży i foremny bagażnik. Wysoko otwierana tylna klapa.
~Tomek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca w środku. Jedyny mankament, że samochód jest niski i przy odpowiednim ustawieniu fotela wsokie osoby mogą mieć problemy z dotykaniem podsufitki.
~Wujek Samo Zło
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i całkiem nieźle z tyłu, może troche przeszkadza dla mnie osobiście (194cm wzrostu) fakt że, fotela kierowcy nie można opuścić niżej
~Szymon Piotrków T.
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
mając prawie dwa metry i posiadając syna który ma 196cm i siedzi wygodnie za mną - najlepsza rekomendacja pojemnego wnętrza
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Mimo dużego rozstawu osi, miejsca w środku nie ma za wiele. Jak na takie gabaryty nie zaskakuje nas też pojemność bagażnika.
~Adam
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dużo miejsca ale Skoda Superb pod tym kątem i tak bije chyba wszystkie kombiki tej klasy.
~mmcc
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Ogrom miejsca. z tyłu płaska podłoga bez wystające tunelu. Bagażnik ogromny.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fazeusz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
W zupełności wystarczająca ilośc miejsca z przodu i z tył. Duży bagażnik!
Peugeot 508 I SW