Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2011-2014 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Twardo, twardo i jeszcze raz twardo. Częściowo jest to wina kół o rozmiarze 17 cali ale moim zdaniem charakterystyka zawieszenia jest dosyć mocno określona na sport. Szkoda tylko, że układ kierowniczy nie pozwala na lepszą komunikację kierowca/jezdnia. Wadą jest na pewno głośna praca zawieszenia, zwłaszcza z tyłu.
~mmcc
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
tu jak pisałem na wstępie za mało komfortowe i wyciszone zawieszenie jak na klase auta. Auto kiepsko wybiera nierówności do tego zawieszenie dość głośne, niby sztywne ale ta sztywność nie idzie w parze z precyzją prowadzenia po zakrętach. Jeśli chodzi o układ jezdy to mnie najbardziej zawiód w tym aucie
~Wojstar
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Komfortowo, ale bez \"kołysanki\". W zakrętach zaskakująco pewnie (zwłaszcza że wcześniej jeździłem Focusem w różnych wersjach przez kilka lat). Nic nie stuka, nie puka i nie trzeszczy, a na naszych cudnych drogach o to nietrudno.
~Willu
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Układ jezdny komfortowy a jednocześnie dający dobre wyczucie auta na zakrętach. Układ prosty i dość tani w naprawach, całkiem wytrzymały nawet na polskich drogach.
~Tomek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bardzo dobrze się prowadzi po drodze. Łagodne nierówności samochód pokonuje niezauważalnie, trochę głośny jak się jedzie przez tzw kocie łby. Hamulce dają radę.
~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jadę 180 km/h i nie czuję prędkości, hałas bardzo umiarkowany, zakręty jak po szynach. Tak mi się jeździło tylko mazdą 6. Komfortowna i pewna jazda. Wspomaganie w sam raz.
~fazeusz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dobrze trzyma się drogi. Mogłby być troche bardziej komfortowy. Zaletą jest proste zawieszenie, a co za tym idzie tanie naprawy. Całokształt jak najbardziej ok.
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Daję 5, bo nigdy nim nie szalałem. Przy normalnej jeździe jest baaardzo w porządku. Prowadzi się pewnie. Choć typowym "Francuzem" nie jest. A miałem ich kilka.
~Szymon Piotrków T.
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
bardzo komfortowe i sprężyste zawieszenie które ma juz 200tyś przebiegu i podczas badania na testerze nie wykazał żadnych luzów czy el. do wymiany.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wujek Samo Zło
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Nastawiony na komfort, sprężyste choć zębów nie wybija to do miękkich nie należy, na zakrętach trzyma sie dobrze i prowadzi precyzyjnie.
Peugeot 508 I SW