Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW 2011-2014 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peugeot508SW
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Kupują Peugeota w cenie podobnej jak konkurencja to po 5 latach mozna go kupić o kilka-kilkanascie tys taniej niż VAG. Proszę Państwa Nie ma nad czym się zastanawiać. Świetny samochód za śmieszne pieniądze a to tylko pewnie przez to, że to Francuz - 508 SW w moich oczach odwraca znaczenie samochodów francuskich (przynajmniej 508). Używany samochód rodzinny to 508SW.
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mimo mniej prestiżowej marki niż passat, mazda jest to bardzo udany samochód i biorac pod uwagę jego zalety w niczym nie ustępuje vw dlatego cena mimo, że nikt ich nie lubi zbyt wysokich jest mniej wiecej ok. Jakby byl 10 tys. tańszy wvkazdym wariancie to cena do jakości bylabyvnie do przebicia.
~Adilans
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Stosunek cena do jakości auto wygrywa z większością samochodow na rynku. Francuz szybko taniejacy bardzo dobrze wyposażony i młody rocznikowo jest cenowo porównywalny do dwa lata starszego VW passata z dużo gorszym wyposażeniem i wyższym przebiegiem.
~Gabek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Osobiście szukałem komfortowego, ekonomicznego i funkcjonalnego auta. Wyposażenie jest na prawdę przyzwoite. Do pełni szczęści brakuje mi tylko masażu w fotelach ale i to jest w dodatkach producenta. Zawieszenie mogłoby być bardziej komfortowe.
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Za kwotę,która była do zapłacenia za peugeota mógłbym ,co najwyżej kupić o klasę niższą skodę octavię w podobnej opcji wyposażenia, a tego nawet nie próbowałem.Mam do jakości peugeota zaufanie-to już trzecie auto tej marki w rodzinie.
~HR
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Oceniam dobrze, ponieważ ceny używanych 508 są niższe od konkurencji, a jakościowo nie odbiegają, można powiedzieć, że jeśli chodzi o wnętrze, to jakość jest nawet lepsza niż w skodzie czy fordzie mondeo.
~Marcin Z
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mondeo było droższe a auta bardzo porównywalne. Peugeot ładniejszy i mniej pospolity. Mondeo większy bagażnik. Koreańczyki i Japończyki badziewne w środku. Laguna mała. C5 dziwny w środku.
~paweł_domo
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Porównując do innych samochodów w tej klasie, w tej wielkości i z takim wyposażeniem, Peugeot cenowo wypada bardzo dobrze.
~Maciek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
podchodziłem do wszystkich aut z przedziału 100-150tyś i zawsze wracałem do peugeota. To dobry niedoceniony samochód.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
6,7
~Jarek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
W tej cenie mogłem kupić superba lub passata, ale ze zdecydowanie gorszym wyposażeniem.
Peugeot 508 I SW