Lista ocen Peugeot Boxer II Furgon (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~golftdi9@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Kabina szeroka ale bardzo mało miejsca na nogi, wysokim kierowcom będzie ciasno, w crafterze dużo więcej miejsca, ja mam 1,74 i jest ok, wlew płynu do spryskiwacza w tragicznym miejscu, kierownica zasłania regulacje świateł i obsługę komputera, polecam oryginalne radio ze względu na sterowanie przy kierownicy
~Tomek
Furgon 3.0 HDi 157KM 115kW
Pelno schowkow w tym jeden klimatyzowany w ktorym spokojnie miesci sie \"polowka\" :) Dobrym rozwiazaniem jest/sa polki nad glowami kierowcow (w pierwszej spokojnie mozna trzymac mapy, bluzy, w drugiej wiekszej do ktorej dostep jest tylko z przestrzeni ladunkowej mozna zaladowac znacznie wiecej.
~ŁukaszŁódź
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Niby wszystko gra, kazda funkcja jest na wyciagniecie dłoni ale do mercedesa sporo brakuje, i jeszcze jedno, co za producent nie montuje do auta dostawczego miejsca na kubeczek??!!
~m.gnyp@interia.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Bus o kilka epok nowszy od poprzednika, duzo schowków i to naprawde duzych. Super sprawa klimatyzowany schowek (trasy hiszpania, portugalia) no i wielka półka przy podsufitce
~boleslaw-tymoczko@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
w sumie jest dobrze, duzo półek i schowków. Tylko brak miejsca na picie. Jeden jest ale dosc daleko od kierowcy i bez regulacji na mniejsze butelki np. Red Bulla
~krolmaciej1@gmail.com
Furgon 3.0 HDi 157KM 115kW
Dużo schowków, Fotele pasażerów zbyt pionowe, kierowcy nie da się odsunąć na potrzebną odległość ( ale przez to plecy mniej bolą jak siedzę bardziej w pionie)
~krolmaciej@gmail.com
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
prawie wszystko na miejscu, kierownica zasłania przełacznik regulacji świateł i ustawienia komputera - ale to drobiazg. wielki + za schowki i półkę nad głową kierowcy
~Andreas
Furgon 2.2 HDi 100KM 74kW
Wszystko tam gdzie powinno być. Dużo i pojemne schowki w tym jeden klimatyzowany. Pod środkowy fotel zmieściłem jeszcze spory pojemnik plastikowy.
~Łukasz Łódź
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Dużo schowków na + klimatyzowany schowek fajna rzecz ale działa tylko wtedy gdy dmuchawa jest nastawiona na kierowce a to dla mnie mały minus.

Usterki Peugeot Boxer II

Peugeot Boxer II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piter
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Ma jeden mankament. Zbiorniczek wlewy płynu do spryskiwaczy. Projektanta, który to wymyślił powinno się wywalić z roboty. Bez lejka nie podchodź.
Peugeot Boxer II Furgon