Lista ocen Renault Clio I (279) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zarost
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Zużycie paliwa: 1. Zima miasto dojazd do pracy odcinek 7km: 7,6l/100km 2. Zima jazda mieszana 6,8l/100km 3. Trasa jazda z średnią prędkością 110km/h: 6,1l/100km Podejrzewam że na trasie przy średniej prędkości 90km/h wynik byłby lepszy
~Maz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Pod warunkiem że się je naprawia gdy pokazują się pierwsze objawy niesprawności danego mechanizmu bdb. Zużycie paliwa nie wielkie jak na autko o małej masie. W ocenie spalania podane wyniki są przed wymianą zanieczyszczonego filtra gazu.
~janeczek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
tu bym sie spieral z innymi opiniami to auto dosyc sporo pali! ja coprawda nie mam lekkiej nogi lubie zrywna jazde na co to ato pozwala jednak nie za darmo w miescie pali mi 9-10l jednak na 800km trasie prz sredniej nie przekraczajacej 120km/h spalil 5.5l
~MrTea
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Trasa Cz-wa - Morąg .. 3osoby + bagaz .. srednia predkosc 90-120 km/h - 6 l na 100km .. Trasa Praga - Cz-wa - 3osoby + bagaz .. srednio od 120-140km/h (momentami 150km/h) .. 6,8 l Jak na taki maly silnik uwazam ze spalanie jest super .. :)
~Taurus
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
W trasie przy prędkości 80 - 100 pali ok. 5-6 litrów, w mieście ok. 7-8 litrów, na autostradzie do 130 km/h ok 8 litrów a przy szaleństwach typu 150-170 to spalanie wychodzi ok. 10 litrów. Mam wstręt do gazu i do tego auta takich wynalazków nie zamontuję.
~idol2020@wp.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
mam 6 miesiecy i jeszcze nie naprawialem.....auto jest z lutego 1998 i nie ma jeszcze napraw wiem bo znalem wlasciciela ......zreszta nie mam sie co dziwic ma tylko 26000 km przejechane....., koszty paliwa male za 50 zl mozna jezdzic tak w miare caly miesiac
~mjesik4@gmail.com
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Bardzo ekonomiczne autko, właśnie dlatego go kupiłem. Na trasie nie pali nic :)... A w mieście prawie nic :)... Nie rozumiem po co ludzie do takiego auta jeszcze gaz wkładają, a potem narzekają, że nie jedzie. Gaz nieopłacalna sprawa.
~Sebekb3
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Zużycie paliwa średnio wynosi w mieście ok 7,5 l/100 km, zaś w trasie ok 5,5 do 6l. Auto w zasadzie oprócz standardowego serwisu typu olej, rozrząd czy inne części typowo eksploatacyjne nie wymaga raczej większego wkładu finansowego.
~Kapitanplaneta
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Powiem szczerze, że w mieście jest do bańi spala koło 10 litrów a poza miastem jak jest taka prędkość około 100 km/h to z 5,5 :) napraw miałem mało tylko wymiana paska rozrządu i pompy wodnej kosztowała mnie 550 zł.
~Klaudia
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Ja uwazam ze pali nieduzo.Okolo 6 litrów w cyklu mieszanym.Fakt ze 5 bieg juz wrzucam przy 60-ce.Nie da sie porównac do paliwożernych Fiatów i czesci tez nie strasza cenami.Jezdze na benzynie i nie mysle przerabiac na gaz.