Lista ocen Renault Clio I (279) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacwi@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Benzyna... oj, jak dawno juz na niej nie jezdziłem, tak by mierzyć zużycie. Zaś gaz LPG 8.5-10 l/100km bez wzgledu na to czy jade z klimą czy bez. Nie jest zle :)
~michal@lechowicz.biz
Hatchback 1.2 55KM 40kW
jezdze na gazie wiec spalaniem sie zbytnio nie przejmuje a mam ciezka noge, czesci bardzo tanie, od czasu do czasu trzeba cos wymienic ale koszty wahaja sie od 100 do 200 zl
~timoti
Hatchback 1.1 49KM 36kW
w trase jest oszczedna zaledwie 5 litr przy 120km bo juz przy 135km/h zjie o 2 litry wiecej, ma miescie jest masakra 7 albo 8 litrów przy spokojnej jezdzie to troche zaduzo
~artturo
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
jak jadę ja to dość dobrze jak jedzie moja żona blendyna to często wyprowadzają ja inni kierowcy z równowagi i często używa przycisku S i wtedy obrotomierz jest na poziomie 5000obr/min
~ustinow
Hatchback 1.4 75KM 55kW
tutaj nie najlepiej na krotkich odcinkach w miescie do 10 l. Spalanie zdecydowanie zniejszylo sie po wymianie filtra powietrza zobaczymy co bedzie jak ustawie zawory
~florian
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
broń boże serwis sama drożyzna jeżdże do jednego mechanika i jest ok . Cena części orginalnych kosmiczna szczególnie w serwisach,ale zamienniki są ok oczywiście dobrej marki.
~albi
Hatchback 1.2 55KM 40kW
żre jak na poj. 1,2 o 2 litry za dużo pali 7/100, dlatego montuję gaz. poza tym auto wspaniałe dużo miejsca pali na dotyk mając 13 lat zero rdzy same super, tylko to paliwo!
~pablo71
Hatchback 1.2 55KM 40kW
gazu spala mi sporo bo ok.10l na setkę w ruchu miejskim,na trasie ok.8l.Ceny części przeciętne i brak poważnych usterek autka.TYLKO TE SPECJALNE GWIAZDKOWE IMBUSIKI..
~PREZES
Hatchback 1.4 75KM 55kW
wymieniłem podstawowe części pasek rozrządu klocki olej i filtry pozatym wszystko jest oki a pali mi w miescie do 7L na 100 km a na trasie zaleznie od stylu jazdy
~Mariusz
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Male zuzycie paliwa, latem po miescie max 7,5l/100km a na trasie 4,5 do 5,5l/100km. Wymienialem tylko paski rozrządu, świece, kable WN, klocki, tarcze, oleje, żarówki,