Lista ocen Renault Clio I (279) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Luknit
Hatchback 1.2 55KM 40kW
I tu najciekawsza część można nim spalić 4.5 litra ale raz udało mi się dojść do 10 jednak trasę 70km pokonałem w 35 minut i nie była to autostrada w Niemczech a trasa Sieldce-Serpelice a pedał nie był odrywany od podłogi
~aliant@wp.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
cykl miejski ok. 6l. trasa nieco powyżej 4,3. Wszelkie przeglądy i naprawy bardzo drogie wspecjalistycznym servisie renault. Koszty można zmniejszyc korzystając z innych profesjonalnych warsztatów samochodowych
~brd
Hatchback 1.2 55KM 40kW
W moim clio zuzycie jest wysokie po miejscu pali mi ok.9l/100km na trasie miesci sie w 5,5l/100km. jeżdze nim dopiro kilka miesiecy zrobilem ponad 10tys km i jak narazie nic przy nim nie robilem i oby tak dalej bylo...
~Rico
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
Spokojna jazda tj.90km/h-trasa 6.5l/100km.przy wyższych prędkościach tj.140,180km/h 9l/100km.miasto 10-11l/100km.to kture posiadałem to mogę powiedzieć, że napraw jakichkolwiek niemiałem,ceny przeglądów dość spore
~Medved88
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Niskie, pod warunkiem, że mamy sprawny silnik, u mnie padł termostat to chlapnął sobie i 12L w mieście a 7,5 na trasie... ale po naprawie bardzo przyzwoicie, około 7,5 w mieście, a na trasie 5,5.
~Runia
Hatchback 1.2 55KM 40kW
tragedia co raz wiecej pali mieszkam w 500 tys miescie i okolo 11 juz sie zbliza a jeszcze 2 litry ojelu trzeba liczyc porazka, a jeszcze go nie tyralem az tak bo mnie poprostu na to nie stac :-)
~Gondziorek
Hatchback 1.8 i 95KM 70kW
Palił jak smok mimo ze na gazie - moze regulacje sie by przydały ? ?Co do napraw i cen: duzo tych pierwszych mnie spotkało a ceny czsci wysokie bo i to była wersja baccara wiec czesto były to nietypowe czesci
~PunkNeverDie sXe
Hatchback 1.4 75KM 55kW
no ekonomiczny moj clio to niebyl a napewno nie w miescie natomiast w trasach jak sie jedzilo wmiare ekonomicznie to dobrze trasa jakies 6,8 litra a w miescie mysle ze jakos 10 l to spokojna reka
~Robert
Hatchback 1.4 75KM 55kW
silnik 1.4 po miescie zima pali pomiedzy 9 a 10 litrów na setke benzyny. dlatego załozyłem gaz.na trasie przy delikatnej jezdzie do 90 km/h jest dobrze kole 5,5. przy 120 spalanie wzrasta do 7,5
~KGB
Hatchback 1.2 55KM 40kW
No... mógłby palić mniej. Trzeba się długo uczyć nim jeździć, żeby jeździć ekonomicznie. Części do niego jest sporo, więc nie są zbyt drogie, ale oczywiście droższe, niż do aut niemieckich w podobnej klasie.